Włodzimierz Deja

2,9

Lekarz to dużo powiedziane. Nie chce mówić jak nazywać ludzi z 0 poziomem empatii. Wcześniejsi lekarze nie mają racji- widocznie ten Pan zjadł wszystkie rozumy. Albo ma extra premię jako orzecznik. Współczuję każdemu kto będzie miał do czynienia z takim lekarzem. Nie słucha, robi co chce na badaniu pomimo zgłaszanego bólu, wmawia pacjentowi że wszystko ok, a to wszystko z sarkastycznym uśmieszkiem na twarzy. Osobiście nie umiałabym spojrzeć sobie w lustro będąc takim człowiekiem, a co dopiero „specjalistą”. Pomimo wielu niesprawiedliwości w naszym kraju, po raz pierwszy posiliłam się żeby napisać gdzieś komentarz, zresztą inne opinie też wiele pokazują …

Dobry chirurg, szybko bezboleśnie i profesjonalnie wyciął podejrzaną tkanę, czekam na hist pat, jestem dobrej mysli. Świetny zabiegowiec, tylko mało rozmowny i mało empatyczny, poza tym super!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Wyniosły, zadufany w sobie, groził, że jeśli nie spodoba mu się mój ton, wypisze mi zdolność do pracy, mimo ewidentnej niezdolności. Radzę nagrywać wizyty, a poszkodowanym zgłaszać skargi.

Zostałem dobrze, szybko i sprawnie chirurgicznie zaopatrzony, zabieg nie bolał, dopiero jak odeszło znieczulenie dwa trzy dni bolało i po sprawie. Bardzo dobry chirurg, może trochę oszczęny w słowach,ale w sumie najwazniejsze, ze skutecznie wyleczył i pomógł.

Wyrachowany i przemądrzały typ który uważa się za niewiadomo kogo siedzi w komisji ZUS i krzywdzi ludzi nie polecam goście

Beznadziejny lekarz orzecznik ZUS. Wysyła pacjenta do pracy, który jest w trakcie leczenia powikłań pooperacyjnych żylaków.

Człowiek pozbawiony jakiejkolwiek empatii, podważający opinie w moim przypadku dwóch niezależnych lekarzy specjalistów. Kazał mi się rozebrać do badania mimo braku takich wskazań, wyniki badań miał na stole i to one wystarczyły do wydania opinii. Na uwagę zasługuje również sposób w jaki się komunikuje, z kulturą niewiele to ma wspólnego. Byłam już wcześniej na komisji i nie musiałam rozebrać się nawet od pasa w górę po czym ten lekarz patrzy na mnie i wydaje polecenia „dół też, do bielizny”. Widzi że mam problem nawet ze schyleniem się żeby zdjąć buty, ale nie widzi powodu dla którego nie warto kazać się pochylać młodej kobiecie w bieliźnie zwłaszcza kiedy się za nią stoi, mimo bycia lekarzem trochę wyczucia nie zaszkodzi. Oczywiście przy próbie jakiegokolwiek ruchu w przód jęk bólu go nie wzrusza, kolana trzęsą mi się nie wiem już czy z bólu czy stresu, a pan doktor kontynuuje swoje działania żeby mi pokazać że z moim kręgosłupem nic poważnego się nie dzieje co już padło w pierwszej minucie wizyty i każe się położyć a ja nadal w bieliźnie jestem badana, prostuje mi nogi, zgina, podnosi i pyta mnie czy kolana bolą czy coś mi tam „strzela” - stwierdza że tak( nie wiem po co bo nie z tym przyszłam tylko ze zmianami w kręgosłupie lędźwiowym i szyjnym). Na pytanie czy kolana bolą mówię ze tak, a lekarz na to „a co to znaczy tak?!” Żadnego wywiadu, nie dał mi dojść do słowa, pożegnał kwestią że teraz może sobie Pani pracy szukać. W mojej ocenie to jawna kpina, nie wiem czy mężczyzna zostałby potraktowany w ten sam sposób, moje subiektywne odczucie jest takie że płeć i wiek pozwoliły mnie tak potraktować. Wyszłam nie dość że obolała to z poczuciem wstydu i zażenowania. Nikomu, a już w szczególności żadnej kobiecie, nie życzę trafić do tego pana na wezwanie ZUSu.

Lekarz niesympatyczny, podczas wizyty żuł gumę, co świadczy o braku kultury osobistej oraz o braku szacunku dla pacjenta. Zdecydowanie nie polecam

POLECAM NAGRYWAĆ WIZYTĘ Z TYM LEKARZEM - żałuję, że ja tego nie zrobiłem Niestety jestem rozczarowany i załamany jak zostałem potraktowany. Słyszałem wiele złych rzeczy, ale nie spodziewałem się, że wydarzy się to w mojej sytuacji zdrowotnej. Lekarz chirurg który podważa opinię dwóch niezależnych neurologów. Bardzo niesympatyczny, nie interesuje go dobro pacjenta. Biurokratyczne załatwianie spraw

POLECAM NAGRYWAĆ WIZYTĘ Z TYM LEKARZEM - żałuję, że ja tego nie zrobiłem

Lekarz chirurg który podważa opinię dwóch niezależnych neurologów.
Bardzo niesympatyczny, nie interesuje go dobro pacjenta.

Biurokratyczne załatwianie spraw

Bardzo dobry fachowiec, po długim, bezskutecznym leczeniu zachowawczym trafiłam do doktora na zabieg.Wszystko odbyło sie profesjonalnie, a co najwazniejsze, pomogło!