lekarz Włodzimierz Franczuk

Lekarz rodzinny

...Takiego lekarza juz nie bedzie jakim byl Wlodzio byl moim kolego i lekarzem rodzinnym. Zegnaj Wlodziu

Wyrozumiały, cierpliwy, cudowny nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek. Nie mogę się pogodzić z odejściem Pana. To jest niesprawiedliwe. Szczere wyrazy współczucia dla najbliższych.

Wyrozumiały, cierpliwy, cudowny nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek.
Nie mogę się pogodzić z odejściem Pana. To jest niesprawiedliwe.
Szczere wyrazy współczucia dla najbliższych.

Brak mi słów na określenie , uczynności, przyjacielskiego podejścia do pacjenta, empatii jaka okazywał w życiu.Rzadko spotyka sie takich ludzi .Będzie mi Ciebie brakować Włodzimierzu.Kondolencje dla rodziny.

Super lekarz na 6z plusem Dzis dowiedzialam sie ze nie zyje Szok Takiego ze swieca szukac Czlowiek o wielkim sercu

,......................... Tak dobry uprzejny, wysluchal, lekarz a tak nagle zmarł na zawał [*]

,.........................
Tak dobry uprzejny, wysluchal, lekarz a tak nagle zmarł na zawał [*]

Super lekarz, uprzejmy, bardzo mily I godny polecenia :-) :-) Najlepszy lekarz w Siedlcach............

Człowiek jakich mało, sadzę że i na swoim fachu zna się dobrze, nawet bardzo dobrze. W dobie gdy Państwo oszczędza na ludziach on leczy tak, jak to powinien czynić prawdziwy lekarz. Ktoś plugawie usiłuje popsuć reputacje jemu, wystawiając opinie, że tylko lekarz do zwolnień. Otóż napisała to jakaś krowa lub zazdrosny tłumok u których w przychodni człek traktowany jest przedmiotowo "nie ważna jakoś ino ilość się liczy". Włodek taki nie jest, porozmawia, zażartuje, doradzi, baaaaaaaaaaaaa wyśle na badania - nie wróży z fusów "co to za choroba" i no leczy i to skutecznie. W kręgu znajomych same pozytywy o tym lekarzu, również jako i o człowieku. Od lat 5 do 105. Doktore proszę wybaczyć za tak zuchwały ton. Jesteś wielki ;-)

Lekarz jak najbardziej uprzejmy, z dobrym podejściem do pacjenta, potrafi wysłuchać i poświęca czasami swój czas.

Najlepszy lekarz w Siedlcach :) Polecam wszystkim. Lepszego od niego nie znam osobiście:) Zawsze potrafi doradzić, pomóc w chorobie. Miły i uprzejmy. Polecam!

Super lekarz i super "gość"zawsze uprzejmy,miły pełen empatii.Wyjątkowy człowiek szkoda tylko,że tak trudno się dostać,bo zawsze tłum ludzi.