lekarz Włodzimierz Genge

Ginekolog położnik, Ginekolog

2,5
1,5

Udałam się do doktora w ramach NFZ z dolegliwościami bólowymi związanymi z wczesną ciążą. Badanie bylo bardzo bolesne, na sondę od usg dopochwowego nie została nałożona prezerwatywa, ani żaden inny środek ostrożności-nie mam pewności czy byla ona odpowiednio zdezynfekowana po poprzedniej pacjentce. Na poprzedniej wizycie byłam prywatnie u innego lekarza, i otwarcie o tym powiedzialam podczas wizyty.. Prawdopodobnie to spowodowało że doktor nie chcial mnie wysłuchac, nie chciał patrzeć na wyniki krwi które przyniosłam na wizytę, nie powiedział mi co zobaczyl na usg które przeprowadził. Stwierdzil że nie jest konsultantem poprzedniej doktor u ktorej byłam prywatnie , wypisał skierowanie do szpitala bez słowa wyjaśnienia, twierdząc że mam sobie jechać na ginekologie i niech tam mi udzielą informacji. Całkowicie zdębiała wyszłam z gabinetu z płaczem. Nigdy nie przeżyłam czegos takiego i nie życzę nikomu żeby ktos został potraktowany w ten sposób.

NIE POLECAM!!!!! Chodzilam do Dr Genge cala pierwsza ciaze. Z wizyty na wizyte bylo coraz gorzej....brak zdjec z usg,brak jakichkolwiek informacji o dziecku,np.waga dziecka byla mi nieznana do sameho porodu. Wszystkie informacje musialam od Dr wyciagac,sam nie byl laskaw nic mi powiedziec. Kazda wizyta w gabinecie nie trwala dluzej niz 5-7min. Czulam sie tam jak intruz. A Pan W.Genge sprawial wrazenie jakby przyjmowal pacjentki za kare. koszmar.....nigdy wiecej tam nie pojde. Pana podejscie do ciezarnych jest poprostu karygodne