dr n. med. Włodzimierz Juszkiewicz

2,7
2,7
2,6
2,6

Lekarz przyjmuje 5 minut na NFZ ... ponieaz ma czas od 9 do 12 a zapisanych 30 pacjentow. Ja jestem bardzo zadowolona. Pierwsza wizyta trwala 5 min ale wyslal mnie na rezonans , od ratu stwierdzil ze to ubytek mazi w chrzastce stawowej. za wlasne pieniadze zalozyl za mnie i zamowil zastrzyki z anie male pieniadze ufajac ze przyjde kolejny raz i mu je oddam. Jest to bardzo dobry specjalista i za sie na fachu przede wszytskim . Dla porownaia poszla prywatnie do ortopedy dla sportowcow i zdiagnozowal mnie zle ...

Jest to bardzo dobry specjalista i za sie na fachu przede wszytskim . Dla porownaia poszla prywatnie do ortopedy dla sportowcow i zdiagnozowal mnie zle ! Dr Wlodzimierz jest przede wszytskim dla pacjenta i nie ma pieniedzy w oczach jak wiekszosc lekarzy . Polecam.

Stanowczo odradzam. Wizyta u tego lekarza to kpina. Wizyta trwa 2 minuty... brak zainteresowania, nawet nie spojrzy na pacjenta tylko wzrok wlepiony w monitor komputera ewentualnie w złoty zegarek na nadgarstku. Zero empatii, nie sprawdził historii urazu i wcześniejszych badań/wypisu ze szpitala/RTG. W ciągu 2 minut zapytał mnie 3 razy "które to kolano?". Po prostu jaja. Zero zaufania do kompetencji tego lekarza. Na każde pytanie wzruszał ramionami. Diagnoza i zaproponowane leczenie (które miało kosztować 2,5 tys zł) wywróżone z fusów. Unikać.

Jestem właśnie po wizycie i muszę stwierdzić że pan doktor jest nie miły, nie kontaktowy to była po prostu masakra.Wizyta trwała 1 minutę bez wyjaśnień i jakiegokolwiek zainteresowania. Nie polecam, nigdy więcej tam nie pójdę.

Jestem zaszokowana opinia niektorych pacjentow.Ja jestem bardzo zadowolona ,diagnoza trafna leczenie bardzo skuteczne I po to idzie sie do lekarza a nie na pogaduszki.Zostalam pouczuna dr.powiedzialabym ze zrobil mi wyklad absolunie sie nie spieszac.Polecam go wszystkim lacznie z moja mama.Wlasnie takich lekarzy nam brak.W tym zawodzie najwazniejsza jest kompetencja ktorej doktorowi Juszkiewiczowi nie brakuje.

Szanowny kolego, który ocenia dr W. Juszkiewicza jako "nie pomocnego w niczym" proponował bym zorientować się w sytuacji i dopiero później wystawiać taki opinię. Do Pańskiej informacji - na badania podstawowe, w tym przypadku badanie RTG pacjenta kieruję lekarz POZ, lekarze specjaliści kierują na badania wysoko specjalistyczne typu MRI i t.p. Nie posiadając żadnej wiedzy na ten temat pozwala Pan sobie na takie opinię, bardzo krzywdzące tego lub innego lekarza. Znam osobiście Pana Doktora i u niego się leczę i moja opinia tylko jest naj-, naj-, naj. Wracając do skierowania ...

Znam osobiście Pana Doktora i u niego się leczę i moja opinia tylko jest naj-, naj-, naj. Wracając do skierowania na podstawowe badania diagnostyczne, to chciała bym poinformować wszystkich zainteresowanych, że należy to do kompetencji lekarza POZ i finansowane one ze środków NFZ, lekarze specjaliści za tego typu badania płacą z własnej kieszeni. Pozdrawiam wszystkich
P.S. jestem osobą współpracującą z NFZ.

Witam wszystkich i nie polecam dr Juszkiewicza ,nie jest pomocny w niczym Poszedłem do niego na wizytę to wysłał mnie do lekarza internisty aby wypisał mi skierowanie na prześwietlenie wiedząc że internista nie może takiego skierowania wystawić.Straciłem tylko czas i nerwy

Witam wszystkich i nie polecam dr Juszkiewicza ,nie jest pomocny w niczym

Jedyny, który spojrzał na zdjęcie i nie sugerował się opisem radiologa, zdiagnozował, zamiast leczyć Ketonalem!!! Polecam. Z hipochondrią to do innego specjalisty..., a na kawkę do cioci!

Polecam. Z hipochondrią to do innego specjalisty..., a na kawkę do cioci!

Przeczytałem przypadkowo opinię, które wypisuje się na temat Pana Doktora W. Juszkiewicza, mogę tylko podsumować- LUDZIE-LITOŚCI, jakie bzdury tu się wypisuję.Ten kto wypisuję takie opinię, nie tylko nie zna dr Juszkiewicza, ale chyba nigdy nie był u niego. Jest to bardzo miły i kompetentny lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. Od kilku lat ja i moja rodzina leczymy się u Pana Doktora i nie zamierzamy rezygnować.

Dr. Włodzimierz Juszkiewicz nie raczył na wizycie sprawdzić badania, które przyniosłem na płycie cd, a jedynie zasugerował się opisem, które jak się okazało było źle opisane. Skierował mnie jedynie na rehabilitację. Gdyby ten "doktor" nie przyjmował pacjentów po 5 minut, to miałby czas żeby sprawdzić badanie i podważyć nieprawidłowy opis. Dziś mam skierowanie do szpitala, a mogłem mieć to dawno za sobą!!!! Nie wspomnę o tym, że jest bardzo niemiły, wręcz chamski i prostacki.

Okropny lekarz, najgorszy ze wszystkich jakich spotkałamw swoim życiu. Wizyta trwała ze 2 minuty, po wysłuchaniu o moich bólach pleców, nie zerkając nawet czy mam skrzywienie kręgosłupa stwierdził, że to Reumatoidalne zapalenie stawów i odesłał do reumatologa z przeświadczeniem, że za kilka lat czeka mnie wózek (mam 34 lata a w domu 2 malutkich dzieci) poszłam do reumatologa, który wyśmiał diagnozę i dał skierowania na badania, które wyszły OK. Dr Juszkiewicz na moje pytanie czy nawet mnie nie obejrzy powiedział, że gdyby był dermatologiem to kazałby się rozebrać ale jest ortopedą wiec nie ma na co patrzeć. Po wizycie czułam się okropnie. Nikomu nie polecam.