lekarz Włodzimierz Kącik

3,5

Nie polecam lekarza. Już na wejściu jest bardzo nieuprzejmy, po zadaniu pytania na temat zdrowia jest bardzo nie miły, nie dowiedziałam się nic na temat danego urazu. Miałam wrażenie że nie słucha co mówię, nawet nie chciał wysłuchać jak dokładnie doszło do urazu. Odmówił nawet pokazania jak poprawnie założyć bandaż elastyczny ,,bo to za dużo do pokazywania,, . Podejście do pacjenta okropne, te kilka pozytywnych opinii niżej chyba sam sobie napisal. Rozumiem że można mieć temperament choleryka ale w pracy powinno się hamować ton w stronę pacjenta szczególnie jeśli pacjent tylko grzecznie zadaje pytanie odnośnie urazu...ten lekarz od razu dosłownie wybucha i rzuca niemiłymi słowami. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam, jeszcze w prywatnej lecznicy gdzie zazwyczaj pacjenci są traktowani z większym szacunkiem. Wydaje mi się że nie płacę za wizytę po to aby ktoś na mnie krzyczał i nie chciał udzielić kompletnie żadnych informacji na temat urazu i zdrowia, nie chodzi o to że ten lekarz nie wie bo być może wie ,tylko jest tak wredny. Po grzecznym zwróceniu uwagi ,,proszę bardziej uprzejmie, ja tylko spokojnie Panu zadałam pytanie,, lekarz jeszcze bardziej zaczął wręcz po mnie krzyczeć ,że on jest 20 lat starszy a ja jestem arogancka bo zwróciłam mu uwagę że jest nie miły i mam sobie iść do innego lekarza. To jest niedorzeczne. Byłam na dwóch wizytach, pierwszym razem odnosił się do mnie tak samo, na wizycie kontrolnej jeszcze gorzej. Lekarz nie chciał udzielić żadnych informacji rzucał tylko tekstami typu ,,różnie to bywa,, ,,nie ma reguły,, ,,dajmy sobie spokój,, ,,to nieistotne,, ,,nie wiem,, albo po prostu takie spławiające odburkiwania. Bardzo źle się czułam na tej wizycie, na prawdę odradzam tego lekarza. Plusem była punktualność i przyjemny gabinet ale co z tego skoro to co najważniejsze jest na zerowym poziomie ?

Lekarz , który ma czas dla pacjenta, który słucha, pyta , bada i wyciąga wnioski. Polecam! Po kilku latach badań i wizyt u najróżniejszych specjalistów, usłyszałam diagnozę, a nie sugestię.