lekarz Włodzimierz Koniarski

Psychiatra

Wspaniały fachowiec i człowiek. Po ponad 25 latach walki z zespołem nerwic i wizytach u mnóstwa specjalistów Pan Włodzimierz mi wreszcie skutecznie pomógł. Oby więcej było takich lekarzy.

Z ogromną przyjemnością wystawiam pierwszą opinię. Pan Doktor jest rewelacyjny! Genialnie prowadzi dziennik pacjenta, zapisuje wszystko i wyraźnie "aby kiedyś, ewentualnie w przyszłości inni lekarze mogli się doczytać i przeczytać co pacjentowi dolegało i jakie są zmiany obecnie" . Nigdy nie spotkałam się z czymś takim!!! GENIALNY! Do tego bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Jest bardzo cierpliwy, dokładnie wypytuje o wszystko i tak samo dokładnie tłumaczy co się dzieje... do tego widać, że jest dowcipny i bardzo otwarty więc człowiek nie czuje się u niego jak obiekt badań, nie ma krępacji, jest luz i komfort psychiczny. POLECAM PANA KONIARSKIEGO JAKO ŚWIETNEGO SPECJALISTĘ I CZŁOWIEKA!

Z przyjemnością polecam pana doktora.Bardzo mi pomógł i nie tylko mnie. Dobry człowiek, mądry lekarz, potrafiący wczuć się w sytuację pacjenta, przepisuje trafione leki, a przede wszystkim "człowiek". Przyjmuje także prywatnie, na wizyty na NFZ czeka się 3 miesiące.Po jego wizytach i rozmowie z nim czuje się spokojniejsza i wyciszona i nawet bardziej optymistycznie spoglądam na świat.Prosimy o więcej takich specjalistów.Nie jest zmanierowany i przemądrzały.Ze spokojem i zainteresowaniem podchodzi do każdego problemu. Tak dalej panie Włodzimierzu.Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Częstochowa"?

al. Wolności 22

Nasza Przychodnia