lekarz Włodzimierz Kruszewski

Ortopeda

3,6
3,6

Jestem niesamowicie zadowolony z zabiegu. Doktor naprawił to co wykazal rezonans nie spogladajac ponownie na jego wynik - bo bedac wewnatrz kolana i tak sprawdza wszystko! Najpierw polecenie doktora przez rehabilitantow oraz ogromne grono jego pacjentow a takze znajomych; pozniej sam przebieg zabiegu - to wszystko sprawia ze przekonany iz wyladowalem w najlepszym miejscu jakim moglem! Opieka medyczna w szpitalu jest rewelacyjna! Podobnie swietnie przebiega przygotowanie do zabiegu jak i omawianie jego czesci skladowych. Pielegniarki z pasja! Doskonaly rehabilitant! Fachowosc i swietne poczucie humoru lekarzy! Czulem sie jak w sanatorium :) Jestem ogromnie zadowolony! POZDRAWIAM caly zespol :) ps dziwi mnie pole "rodzaj wizyty" i jej koszt... lekarz przyjmuje takze prywatnie poniewaz jego fach jest tak "rozchwytywany" ze nie ma mozliwosci zeby wszystkich przyjal w poradni i do tego wykonywal 3-4 zabiegi dziennie... faktycznie korzystalem z wizyty prywatnej [nie raz] bo jest to wygodniejsze i nie sprawia mi zadnego problemu - powiedzialbym ze tym samym podziekowalem doktorowi za jego dostepnosc dla mnie, okazane zrozumienie oraz przede wszystkim POMOC!

" Śniłem ,że życie jest radością Przebudziłem - zrozumiałem ,że jest służbą drugiemu cłowiekowi Zacząłem służyć A wtedy życie okazało się radością...." Te słowa niech będą częścią podziękowania dla Pana ordynatora Włodzimierza Kruszewskiego oddziału ortopedii w Wysokiem Mazowieckiem, wspaniałym lekarzom i pełnej empatii pielęgniarkom Od styczniu br. miałam poważny uraz kolana, leczyłam się przez pół roku bezskuteznie. Dowiedziałąm się o ortopedii w Wysokiem Mazowieckiem. 22 pażdziernika miałam zabieg przeprowadzony przez pana ordynatora Wł.Kruszewskiego i pana dr. Tołwińskiego. I chcę powiedzieć,że ich wielki dar umiejętności operawania i leczenia odczuwałam od początku. ...

" Śniłem ,że życie jest radością
Przebudziłem - zrozumiałem ,że jest służbą drugiemu cłowiekowi
Zacząłem służyć
A wtedy życie okazało się radością...."
Od styczniu br. miałam poważny uraz kolana, leczyłam się przez pół roku bezskuteznie. Dowiedziałąm się o ortopedii w Wysokiem Mazowieckiem. 22 pażdziernika miałam zabieg przeprowadzony przez pana ordynatora Wł.Kruszewskiego i pana dr. Tołwińskiego. I chcę powiedzieć,że ich wielki dar umiejętności operawania i leczenia odczuwałam od początku. Zabieg bezboleśny , prawidłowo się goił i dziś prawie nie ma znaku, niecałe 2 miesiące ostawiłam kule. Pan ordynator znalazł czas ,ażeby poinstruować mnie o przebiegu leczenia.Również chcę podziękować Panu dr. Tołwińskiemu za udział w udanej operacj( nawet nie dane mi było zabaczyć).Za tę pełną poświęcenia służbę życzę aby życie wasze stało się radością. Podałam namiary już 3 znajomym bo warto było jechać 200 km ażeby być wyleczoną.
Z wyrazmi podziekowania Maria z Suwałk

Lekarz może i nie ma brytyjskiego podejscia do pacjenta, ale to jest nieistotne! Najwazniejsze jest profesjonalne podejscie do tematu i konkretne załatwianie spraw! Najlepszy specjalista!!!!

Najlepszy specjalista!!!!

Najlepszy,mistrz w swoim zawodzie,godny zaufania,śmiało można powierzyć swoje kolana.Niech dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi kolegami,bo ma ogromne osiagnięcia.

Byłam u wielu ortopedów , ale z tak obojętnym i taśmowym podejściem do pacjenta nigdy nie miałam do czynienia. Jechałam z daleka około 250km z nadzieją pomocy , wszyscy wypowiadali się od Doktorze pochlebnie i z wielkim autorytetem. Jednak zawiodłam się strasznie. Pan Doktor przyjmuje od 40 do 80 pacjentów w ciągu 5 godzin , nie zagłębia się w wyniki. Sam powiedział że pobieżnie wszystko przegląda więc za co te 100 zł . Za to żeby powiedział że tak powinno być i że ma boleć i że to normalne. Niestety nie jestem w stanie z tym się zgodzić. Mam nadzieję że przybiegnę do niego w podskokach i powiem że jednak nie miał racji. Nie polecam . Podejście do pacjenta zerowe może z przemęczenia że tylu pacjentów trzeba przyjąć hurtowo.

Świetny specjalista. Jestem po poważnym urazie kolana prawego. 6 sierpnia miałem drugą operację - rekonstrukcja więzadła. Wcześniej miałem wycinane łąkotki. Czuję się świetnie jeszcze chodzę na rehabilitację ale jest coraz lepiej. Cieszę się że od razu trafiłem do tego lekarza. Znajomy z którym leżałem na sali podczas pierwszego zabiegu miał mniej szczęścia - wcześniej leczyli go w Siedlcach przez 2 lata - z marnym skutkiem. Teraz gra już w piłkę bez żadnych ortez itp. Jeśli ktoś liczy na głaskanie - to się przeliczy. Jeśli nie chce się leczyć, chodzić na ...

Świetny specjalista. Jestem po poważnym urazie kolana prawego.
6 sierpnia miałem drugą operację - rekonstrukcja więzadła.
Jeśli ktoś liczy na głaskanie - to się przeliczy.
Jeśli nie chce się leczyć, chodzić na rehabilitację to też niech sobie daruje. Dobrze zrobiona operacja to 50% reszta to prawidłowe ćwiczenia i stosowanie się do zaleceń.
U doktora leczy i leczyło się wielu naszych sportowców.

Poprzedni komentarz należy również do mnie.
Przepraszam za dublowanie, ale postanowiłem się zalogować i napisać coś więcej.
Pozdrawiam wszystkich towarzyszy niedoli i samego Pana Doktora.

Jeśli cokolwiek dziewczynko piszesz to pisz prawdę,mnie wiadomo że ten człowiek fatastyczny lekarz pomógł Ci poza kolejnościa ze względu na to ze miałaś ciężki uraz kolana. Wykonał operację perfekcyjnie masz pełny zakres ruchu w kolanie jesli Ty nie wierzysz lekarzowi a wierzysz maszynie po wykonujesz kontrolne USG co Ci zrobił i pokazujesz Usg jako dowód ( a nie jest do dowód to tylko maszyna ) to myślę że lekarz postąpił słusznie wypędzając Cie z gabinetu prywatnego bo zachowałaś się bardzo prymitywnie kontrolując tak wysokiej klasy specjalistę jedocześnie nie wziął od Ciebie pieniędzy za WIZYTYĘ PRRYWATNĄ czy o tym zapomniałas?
Wiadomo mi rownież że czeka Cię rownież rekonstrukcja wiezadła przedniego krzyżowego będziesz długo i latami czekała na takiego specjalistę który wykona Ci ten zabieg.Ja to słyszałam oczekując w kolejce na prywatnej wizycie i znając Ciebie ze szpitala.Myslę ze powinnaś pojsc do tego lekarza z milionem róż przeprosic i błagac o kolejne leczenie!

http://wlodzimierzkruszewski.pl/ Strona Pana Doktora na której znajdują się informacje jak umówić się na konsultacje

Doktor jest niesamowity. wspaniały oddany pacjentom nie wiem jak mam go wychwalic! dzieki niemu chodze skacze biegam pływam !!! fajna opcja jest mozliwosc umowienia sie na wizte na konkretna godzine. polecam kazdemu! osobiscie nie zgdzam sie z negatywnymi opniami ale jak to jest niegdy nikomu nie dogodzi się. ja zostałam załatwiona cudownie miło i szybko. i nie dziwią mnie odległe terminy umawiania. polecam!!!

Na pewno jeden z najlepszych ortopedów w Polsce. Mam 18 lat więc całe życie przede mną, dr. Kruszewski rozumiał to i bardzo pomagał mi podczas całego leczenia. Rozpoczynając od bezbłędnie wykonanego przeszczepu więzadeł przednich krzyżowych w kolanie aż po tłumaczenie i razy jak powinnam dbać i na co uważać, aby rekonwalescencja przebiegała właściwie. Jak najbardziej polecam, szczególnie wszystkim tym, którzy mają już dosyć błędnych diagnoz podrzędnych ortopedów.