lekarz Włodzimierz Krygowski

Laryngolog, Alergolog

Nie lubię gadulstwa, więc piszę: Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.

Najlepszy lekarz, poświeci czas pacjetowi wszystko wytlumaczy, stara sie pomóc. Oby wiecej takich lekarzy.

Wielokrotnie miałem z panem doktorem do czynienia, zawsze pomógł nawet w sytuacji kiedy nie miał praktycznie możliwości. Konsekwentny jeśli zacznie się zajmować pacjentem. Polecam.

Chyba mówimy o dwóch różnych lekarzach. Ja chodzę do niego na wizyty w szpitalu (na NFZ) i mimo, że nie płacę za nie ani złotówki - zawsze był dla mnie miły i bardzo uprzejmy. Uśmiechał się, pytał jak mi idzie szukanie pracy -doradzał gdzie spróbować. Nadal do niego chodzę po wypisanie recepty i nic nie płacę - nie mam duszności, więc moje dawki zostały zmniejszone. Mam astmę, więc też doradzał mi w kwestii ciąży. Jest naprawdę świetnym specjalistą i człowiekiem. Polecam!

Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Im grubszy portfel tym więcej można załatwić, bo wracać trzeba wielokrotnie, a każda wizyta kosztuje ok 100zł.

fatalnie leczył mnie na astme oskrzelową- zrezygnowałam bo efekty były ale w odchudzaniu portfela. Zmieniłam lekarza i jakby inny swiat. Nie polecam.

Nie polecam.

leczę się u dr Krygowskiego i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

leczę się u dr Krygowskiego i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Mam podobne odczucia jak ktoś wcześniej- skierowanie na badania do prywatnej przychodni, koszt prawie 100 zł, dalszego leczenia nie było (lekarz uznał, że dziecko ma obniżoną odporność i zalecił nie chodzenie do przedszkola...). Inny specjalista laryngolog od razu postawił diagnozę - przerost migdałów. Zalecenia p. doktora o trzymaniu dziecku w domu pominął milczeniem.

Nigdy wcześniej ani później nie zostałam tak nieprzyjemnie i niekompetentnie potraktowana- i to jeszcze na wizycie prywatnej!!!! Czekanie na wizytę 50 minut!!!

Opłata za samo wejście do gabinetu. Polecanie badań w prywatnych gabinetach znajomych..