dr n. med. Włodzimierz Kuligowski

Chirurg ogólny, Urolog, USG

2,1

Dokładny, sumienny, kompleksowe badania, duża wiedza farmakologiczna, umiejętnie dobierane leki ( nie najdroższe !!! ale skuteczne ) . Jestem bardzo zadowolony, polecam

Dokładny, sumienny, kompleksowe badania,

NIe polecam tego lekarza ,nie interesuje go zdrowie pacjenta i prawidłowa diagnoza ale kasa , kasa i jeszcze raz kasa , szczerze odradzam

Profesjonalizm, kultura, dyskrecja, kompleksowość. Pomógł mi i w innych dolegliwościach, które wzajemnie nachodziły na siebie i stąd trudno było innym lekarzom je odnaleźć. pomógł także mojej 2 miesięcznej córeczce, której lekarze w Szpitalu nie mogli znaleźć... baterii a po konsultacji z p. Kuligowskim, w następnych "ukierunkowanych"badaniach, znaleziono i dzięki temu, moje dziecko nie jest narażone na przeszczep nerek a bakteria wybita i dziecko ma już ponad 5 lat i jest zdrowe. Każdemu polecam p. Kuligowskiego.

Lekarz niekompetentny. Nie wzbudza zaufania. Wydaje się być zarozumiały i nie stroni od niesmacznych komentarzy. Nie spełnił moich oczekiwań, ani też nie rozwiązał problemu. Nie polecam!

zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Wypowiada się lekceważąco o chorym, porównuje stan chorego do swojego. Myśli tylko o kasie.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza.
Wypowiada się lekceważąco o chorym, porównuje stan chorego do swojego.
Myśli tylko o kasie.

Polecam..Kompetentny, bez oporu odpowiadający na pytania, przed badaniem USG szczegółowy wywiad lekarski..Cena 200 zł to USG i konsultacja, byłam w sprawie "nerkowej" i tu "fachowość" jak dla mnie 100procentowa.

szkoda gadać naciongacz na kase za zabieg stulejki chciał 4000 tys i w następnym dniu

Nie pomógł , nie skierował na kruszenie kamieni a co 2 tygodnie umawiał na wizytę i przepisywał leki które nic nie pomagały

Nie polecam. Naciagacz. Na wizycie zaproponowal mi NASTEPNEGO DNIA operacje za 4000, a urolog w POZ mnie wyleczyl antybiotykiem za 8 zlotych.

Słuchajcie facet lubi wyciągać kase jak robi usg nawet nie daje opisu a 100zł trzeba mu zapłacić myśle że jego kmpetencje nie idą w parze z jego ceną. Nie polecam