lekarz Włodzimierz Migacz

Wysokiej klasy specjalista. Poradzil sobie z moja ciaza ktora przez innego ginekologa zostala skreslona. Bardzo uprzejmy delikatny. Czasami malomowmy ale na wszystkie pytania ktore mu zadam z karteczki odpowie. W laborayorium Pielegniarki byly pod wrazeniem ze zleca tak liczne badania aby w ciazy miec pewnosc ze wszystko jest wporzadku.

Wspaniały!Prowadził moją ciążę, moja córka(ma teraz 8 lat)żyje tylko dzięki niemu, nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u jakiegiegokolwiek innego lekarza, zwłaszcza w naszym mieście-a u kilku niestety musiałam być zanim znalazłam "mojego"doktora!Pełen profesjonalizmu, zwraca uwagę nie tylko na fizjologię, ale też na psychikę pacjentki. Nigdy mnie nie zbywał wiedząc ze poczekalnia pęka w szwach, odpowiadał cierpliwie na każde nawet najdziwniejsze pytanie(a zdarzało mi sie wiele takich zadawać po lekturze sensacji internetowych. I tak jest do dzisiaj, wizyta nigdy nie wiązała się ze stresem, zawsze miły i uśmiechnięty nawet pomimo zmęczenia. Rodziłam dziecko u Niego w Katowicach, mam porównanie z czestochowskimi szpitalami i podejściem tutaj do pacjenta. Doskonała opieka, dobre warunki. Mnóstwo moich koleżanek leczy się teraz u dr Migacza, wszystkie bardzo są mi wdziėczne za kontakt do Niego. Mam nadzieje że kiedy moja córka dorośnie, dr dalej będzie leczył, nie chciałabym żeby trafiła do kogoš innego, a to jest chyba najlepsza opinia jaką matka może wystawić o lekarzu!!! Gorąco polecam.

Na dr Migacza zdecydowałam się z polecenia,bo mój poprzedni lekarz miał do mnie pretensje za decyzje, które sam akceptował i przez ciągłe podwyższanie stawki za wizyty. U dr Migacza już od początku dało się zauważyć profesjonalizm i jasne podejście do sprawy ew. leczenia. Ceny nie są wygórowane, przy częstszych wizytach nawet mówi mniejszą kwotę. Zaufanie budzi również fakt bycia dyrektorem szpitala w Katowicach, do którego zostałam skierowana i miałam okazję leżeć i mieć przeprowadzaną laparoskopię. Kameralny oddział, polecany również przez leczące się tam pacjentki. To co mogłabym napisać na "-" traktowanie pacjenta, które niekoniecznie wygląda jak indywidualne podejście do osoby. Jest mało wylewny w słowach, ale konkretny. Mógłby trochę więcej opowiadać o przyczynach podjętych jego decyzji itp., ale to są już kwestie indywidualne jak to kto widzi. Ja póki co polecam tego ginekologa, bo się na nim nie zawiodłam.

Bardzo się zawiodłam. Poszłam do Dr. gdyż poleciło mi go kilka osób jednak Dr okazał się bardzo niekompetentny. W 7 tygodniu ciąży zrobił mi USG brzuszne i stwierdził, że do zapłodnienia doszło później i zarodek wygląda na 4 tydzień. Za 2 tyg. przyniosłam wyniki HCG, które zaczęło spadać (o 2000 w stosunku do poprzedniego), lekarz stwierdził, że to błąd laboratoryjny. USG - znów brzuszne, znów powiedział, że ciąża wygląda na młodszą. Kazał przyjść za 2 tyg. Na moje pytania tylko odpowiadał, żebym się nie martwiła, że tak nieraz jest. Poszłam na konsultację do innego lekarza, który już przy USG dopochwowym stwierdził ciąże obumarłą. Ciąża była już obumarła na pierwszej wizycie u Dr Migacza czego on nie widział. Co więcej przepisał mi leki podtrzymujące już tą martwą ciążę. Naprawdę nie polecam. Dodatkowo bardzo ciężko od Dr. się czegoś dowiedzieć. Sam od siebie nic nie mówi. Przestrzegam.

Jestem pacjentką doktora od 2 lat. Staramy się z mężem o dziecko jakiś czas i pan doktor zawsze spełniał moje oczekiwania, ale od jakiegoś czasu wydaje mi się że zbywa pacjentki, spieszy mu się jest rozdrażniony :( Nie wiem co robić czy zmienić lekarza ? Jestem we wczesnej ciąży i bardzo prosiłabym o podanie jak to wygląda u pana doktora tz co ile jest usg, czy prowadzi kartę ciąży itd

Lekarz, któremu można ufać, który jak coś mówi to daje mi pewność, że wie co mówi. Słucha cierpliwie i wnikliwie. Wszystko zapisuje w komputerze co daje mi komfort ze nie muszę powtarzac tego samego przy każdej wizycie. Będąc w ciąży nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty.

URATOWAŁ MI ŻYCIE, DZIĘKUJE! (chroba)Poza tym, polecam uczciwie Pana doktora! Takich specjalistów szuka się latami! Polecam, polecam, polecam! Prowadził moją pierwszą ciąże, teraz drugą. Szpital w Katowicach- Raciborska też polecam!!

Wizyta z polecenia okazała się pomyłką. DOstałam skierowanie na badania po których usłyszałam od Pana dr, że będę miała bardzo duży problem z zajściem w ciążę, chyba, że zacznę brać leki, które mi przepisze...same hormony. Posłuchałam swojego zdrowego rozsądku i wybrałam się do dwóch innych lekarzy, którzy stwierdzili jednogłośnie że hormony mieszczą się w normie. W marcu była wizyta tego roku. Dziś jestem w ciąży, zdrowej ciąży. Kończę właśnie 13 tydzień. Obeszło się bez leków. Wszystko jest dobrze.Raczej nie polecam. Zawiodłam się :(

Doskonały lekarz,do tego b.dobry człowiek,kazdy temat traktuje indywidualnie,czuje się że nie jest mu nic obojętne! Gdy cos jest nie tak,reakcja następuje natychmiast!- naprawdę czuje się bezpiecznie w rękach takiego lekarza..

Najlepszy lekarz po słońcem! Prowadził moją pierwsza ciążę. Teraz planuje drugą i nie wyobrażam sobie pójść do kogoś innego. Miły, cierpliwy, kompetentny, a do tego przystojny;)