Włodzimierz Ostrowski

Fatalne podejście do pacjentki. Cały przebieg wizyty opisany i zgłoszony do dyrekcji szpitala. Nadużycie swojego stanowiska. Niesmaczne komentarze dotyczące rozmiaru piersi. Brak wykonania badania z powodu zmęczenia po dyżurze. Komentarze dotyczące ogolenia miejsc intymnych z podsumowaniem, że to argument na salę rozwodową. Wypytywanie szczegółowe o częstotliwość współżycia z komentarzami, że powinno to być częściej ( żeby partner był zadowolony). Na sam koniec wizyty podsumowanie że nie odzywam się za dużo więc nie ma ze mną tak źle. Dramat, uważam że to najgorsza wizyta w moim życiu.

Prowadzi moją ciążę,jestem zadowolona,fakt ma specyficzne poczucie chumoru ale dzięki temu się rozluźniamy ,wytlumaczy wszystko dokładnie POLECAM

Ja prowadze ciążę u tego lekarza. I na samym poczatku mialam problemy z ciążą. Kazał przychodzic mi co 3-4 dni do niego na wizyty USG. Skierował mnie na badania prenatalne mam zrobione wszystkie badania i nigdy nie narzekalam. Owszem specyficzne poczucie humoru ale przynajmniej sie nie siedzi jak na skazaniu

Świetny lekarz, poczucie humoru specyficzne ale naprawdę idzie się zrelaksować i pośmiać. Moją ciąże prowadzi świetnie widać że się angażuje. Moje koleżanki też do niego chodzą i chwalą go bardzo. Ja polecam!!!!

Odradzam wszystkim kobietom pana doktora,leżałam przez niego na stole operacyjnym bo twierdził że nie mogę mieć dzieci chciał mi usunąć jajniki i gdyby nie inny lekarz to byloby po wszystkim dzięki szybkiej interwencji innego lekarza dzisiaj mam dwie wspaniałe córeczki.

ZDECYDOWANIE NIE!!!! MOJE CIAZE DZIEKI BOGU PRAWDLOWE, ALE NA WIZYCIE W IZBIE PRZED PORODEM KTO ZEBRAL OCHRZAN? JA BO KARTA CIAZY PUSTA JEDNE BADANIA PODSTAWOWE JAKAS GLUKOZA TO WSZYSTKO USG A I OWSZEM ALE JAK LEK W SZPIT ZOBACZYL KARTE TO SIE ZA LEB CHWYCIL PYTAL CO TO ZA ZART...

ZDECYDOWANIE NIE!!!!
MOJE CIAZE DZIEKI BOGU PRAWDLOWE, ALE
NA WIZYCIE W IZBIE PRZED PORODEM KTO ZEBRAL OCHRZAN?
JA BO KARTA CIAZY PUSTA
JEDNE BADANIA PODSTAWOWE
JAKAS GLUKOZA
TO WSZYSTKO
USG A I OWSZEM
ALE JAK LEK W SZPIT ZOBACZYL KARTE TO SIE ZA LEB CHWYCIL
PYTAL CO TO ZA ZART...

Mimo ostrzeżeń znajomych przez dłuższy czas chodziłam do p.Ostrowskiego na szczęście nie chorowałam poważnie.Ostatnio jednak zachorowałam i jak to często bywa pod koniec miesiąca.Na moją prośbę, by przepisał mi coś niedrogiego wyśmiał mnie wprost, a w aptece złapałam sie za głowę... jedno lekarstwo 53,50..nie licząc dodatkowych.Doktor jest wyjątkowo złośliwy i nie lubi osób niemajętnych, więc w żadnym wypadku nie proście o tanie leki.

Co do opisywanego tutaj poczucia humoru - fakt, dla kogoś może się wydawać niegrzeczne i nie na miejscu, ja nie mam z tym problemu bo w moim przypadku to pomaga rozluźnić atmosferę (i nawet przy mojej pierwszej wizycie mnie nie przeraziło), a i ja czasem lubię sobie pogadać. Dobrze wspominam swoją pierwszą wizytę, przy dużej częstotliwości moich wizyt tylko dwa razy zdarzyło się, że nie wyszłam z niej usatysfakcjonowana co do problemu z którym przyszłam, ale dużo tutaj zależy od humoru. Póki co nie narzekam, jestem zadowolona z jakości usług.

Bardzo kompetentny lekarz, zależy mu na dobru pacjentek.

Bardzo kompetentny lekarz, zależy mu na dobru pacjentek.

Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, ale jest godny zaufania, kompetentny, polecam!