dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Wspaniały człowiek, profesjonalista jako lekarz i cudowny ciepły człowiek. Dziękujemy Panie Doktorze

Krótko Anioł nie człowiek . Miły konkretny i specjalista wyuczony . Polecam polecam i jeszcze raz polecam . ♥️♥️♥️♥️♥️

OPERACJA 11,04,2019 Człowiek o Wielkim Sercu , których już niestety coraz mniej. Pan Doktor Piwowar bardzo uprzejmy i inteligentny człowiek , wszystko wytłumaczy jak będzie wyglądać operacją i jak po operacji. Gorąco polecam

OPERACJA 11,04,2019

Wspaniały fachowiec, człowiek, którego nie da się nie lubić. Podejście za równo do dzieciaków jak i rodziców idealne, zawsze znajduje czas na rozmowę. Przy każdej z operacji jako rodzice oddawaliśmy dziecko pod jego opiekę w pełni spokojni i świadomi na czym będzie polegać dany zabieg. Nasza córka wręcz go uwielbia. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Z doktorem mieliśmy przyjemność poznać się przed operacją naszego Synka - rozszczep wargi. W chwili obecnej jeździmy raz w roku na konsultacje. Jedyne czego brakuje Panu doktorowi to czasu, ale w pozytywnym znaczeniu. Pacjentów jest dużo a czas ograniczony. Jako człowiek, uprzejmy, który stara się rodzicom wytłumaczyć "po ludzku" co i jak, a nie lekarskim slangiem gdzie nikt tego nie zrozumie. Jestem pełen podziwu za zaangażowanie w prace i w przyszłe życie tych "maluchów" którymi się opiekuje od strony medycznej. Dziękujemy Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo miły ,uprzejmy,życzliwy po prostu ludzki.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dla każdego ma czas.Wszystkich traktuje jednakowo.W swoją pracę wkłada dużo serca i zaangażowania.Zawsze tak samo pogodny i radosny.

Wspaniały człowiek i wybitny Lekarz - przez duże "L". Jest jednym z niewielu lekarzy, którzy dla chorego neurologicznie dziecka zrobią tyle samo co dla zdrowego. Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt z opiekunami małych pacjentów, do tego cierpliwość i serdeczność. Jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl wspominając Pana doktora to: Anioł.

Bardzo dobry lekarz i zarazem wspaniały człowiek nigdy nie poznałem takiego lekarza, operował mi córkę rozczep podniebienia nie ma ani śladu mała już ma 4 latka i rozwija sie swietnie mówi już wyraźnie jeździmy raz w roku na kontrole do IMD zawsze podchodzi do wizyty profesjonalnie i najważniejsze ze nie traktuje rzeczowo, zawsze doradzi co jeszcze można zrobić by dziecko mogło wyraźnie mówić. Dziękujemy Panie doktorze za wszystko. Wspaniały lekarz.

Mały Laluś robiący z siebie bóstwo chirurgiczne

Mały Laluś robiący z siebie bóstwo chirurgiczne

Operacja sekwencji Pierre Robina. Przywrócił zdrowie naszemu synkowi(4,5 miesiąca) Bardzo Dziękujemy

Operacja sekwencji Pierre Robina.
Przywrócił zdrowie naszemu synkowi(4,5 miesiąca)
Bardzo Dziękujemy