dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Z doktorem mieliśmy przyjemność poznać się przed operacją naszego Synka - rozszczep wargi. W chwili obecnej jeździmy raz w roku na konsultacje. Jedyne czego brakuje Panu doktorowi to czasu, ale w pozytywnym znaczeniu. Pacjentów jest dużo a czas ograniczony. Jako człowiek, uprzejmy, który stara się rodzicom wytłumaczyć "po ludzku" co i jak, a nie lekarskim slangiem gdzie nikt tego nie zrozumie. Jestem pełen podziwu za zaangażowanie w prace i w przyszłe życie tych "maluchów" którymi się opiekuje od strony medycznej. Dziękujemy Panie Doktorze.

Wspaniały fachowiec, człowiek, którego nie da się nie lubić. Podejście za równo do dzieciaków jak i rodziców idealne, zawsze znajduje czas na rozmowę. Przy każdej z operacji jako rodzice oddawaliśmy dziecko pod jego opiekę w pełni spokojni i świadomi na czym będzie polegać dany zabieg. Nasza córka wręcz go uwielbia. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Bardzo dobry lekarz i zarazem wspaniały człowiek nigdy nie poznałem takiego lekarza, operował mi córkę rozczep podniebienia nie ma ani śladu mała już ma 4 latka i rozwija sie swietnie mówi już wyraźnie jeździmy raz w roku na kontrole do IMD zawsze podchodzi do wizyty profesjonalnie i najważniejsze ze nie traktuje rzeczowo, zawsze doradzi co jeszcze można zrobić by dziecko mogło wyraźnie mówić. Dziękujemy Panie doktorze za wszystko. Wspaniały lekarz.

Wspaniały człowiek i wybitny Lekarz - przez duże "L". Jest jednym z niewielu lekarzy, którzy dla chorego neurologicznie dziecka zrobią tyle samo co dla zdrowego. Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt z opiekunami małych pacjentów, do tego cierpliwość i serdeczność. Jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl wspominając Pana doktora to: Anioł.

dr Włodzimierz Piwowar operował rozszczep podniebienia u mojego syna Jasia, który miał wówczas 9 m-cy. Poza tym, że jest świetnym lekarzem to rewelacyjny człowiek, MISTRZ w 100%. Tacy lekarze powodują, ze człowiek mimo wszystko wierzy, że może liczyć na profesjonalną pomoc dla swoich dzieci. Jeszcze nigdy nie spotkałem wcześniej, ani później takiego lekarza. Karol Panasewicz

Karol Panasewicz

Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo miły ,uprzejmy,życzliwy po prostu ludzki.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dla każdego ma czas.Wszystkich traktuje jednakowo.W swoją pracę wkłada dużo serca i zaangażowania.Zawsze tak samo pogodny i radosny.

najbardziej podoba mi się u tego lekarza podejście do dzieci i rodziców bo to bardzo jest nam potrzebne o efektach nic nie dodam bo co mam pisać to cuda nic więcej.Jak przechodzi korytarzem to zaczepia pacjętów uśmiecha się co mogą pozazdrościć mu inni lekarze tego poczucia humoru tylko modlić się żeby nie odszedł z Instytutu.Niezostawiaj nas Panie Doktorze bo nie wszystkich jest stać na prywatne operacje..

My byliśmy z syneczkiem w przychodni na Waliców w Warszawie. Wreszcie znalazłam człowieka, który wyjaśnił nam na czym polega choroba synka i dodał dużo otuchy, a nasz 4-miesięczny syneczek śmiał się całą buzią, więc jego opinia chyba również była pozytywna:)No i pierwszy lekarz, który po prywatnej wizycie uznał że nie ma sensu płacić, skoro możemy się z nim spotkać w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie nas zaprosił na kolejną wizytę.Świetny lekarz i wspaniały człowiek o wielkim sercu.

Wspaniały człowiek, uprzejmy , kompetenty. Brak skali ocen dla tego lekarza , z prawdziwym podejsciem do pacjenta. Potrafi ze spokojem wytłumaczyć chorobę i cały pzrebieg leczenia . Spełnił oczekiwania moje i mojego synka w 200% .Oby więcej tak wspaniałych rąk do lecznia. Gratuluje doktorowi tej precyzji w rączkach!!! U syna nie ma znaku po rozszczepie. Pozdrawiam dokotorze!!! Mama Tomaszka z zespołem Pierre - Robin

Wszyscy lekarze powinni uczyć się od Pana Doktora Piwowara. Niestety, jednego nie da się nauczyć - powołania do zawodu. No i z takim talentem trzeba się urodzić. Wspaniały człowiek. Tylko w taki sposób mogę Panu Doktorowi podziękować za wyleczenie mojej córki. Dziękuję! Mama Zosi