dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Cudowny człowiek, godny zaufania. Wszystko dokładnie tłumaczy i ma czas dla rodzica. Bardzo dobrze się zajął moją córcią.

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta i do rodziców, pełen uczucia i troski o małego pacjenta, cudowny, dokładny w każdym calu, nie unika rozmów z rodzicami, pięknie wszystko tłumaczy i odpowiada. Życzę sobie i innym, aby takich lekarzy było jak najwięcej, pełnych pasji i zaangazowania. Jestem ogromnie zadowolona i serdecznie dziękuję za wszystko.

Zdecydowanie "perełka" wśród lekarzy. Świetny fachowiec i znakomity człowiek.

Zdecydowanie "perełka" wśród lekarzy. Świetny fachowiec i znakomity człowiek.

wspaniały lekarz, budzący zaufanie, również wspaniały człowiek. Świetnie zajął się naszym synkiem. Dziękuje mu za to.

wspaniały lekarz, budzący zaufanie, również wspaniały człowiek.
Świetnie zajął się naszym synkiem. Dziękuje mu za to.

wspaniały lekarz moją córką opiekuje się już 9 lat jestem mu bardzo wdzięczna za troskę to jest lekarz na 6 z plusem to wspaniały człowiek i specjalista niech inni biorą przykład

Cudowny człowiek,doskonały fachowiec,bardzo opanowany i uprzejmy,niezwykle spokojny.Ma wspaniały,ciepły głos.Dziekuję Bogu,że mój synek trafił pod opiekę dr.Piwowara.

Lekar, który potrafi uspokoic rodzicow. Swietne podejscie do dzieci!!wzbudza zaufanie i podpowiada najlepsze rozwiazania. polecam!!!

polecam!!!

Nasza Juleńka nie mogła trafić w lepsze ręce !

Nasza Juleńka nie mogła trafić w lepsze ręce !

My byliśmy z syneczkiem w przychodni na Waliców w Warszawie. Wreszcie znalazłam człowieka, który wyjaśnił nam na czym polega choroba synka i dodał dużo otuchy, a nasz 4-miesięczny syneczek śmiał się całą buzią, więc jego opinia chyba również była pozytywna:)No i pierwszy lekarz, który po prywatnej wizycie uznał że nie ma sensu płacić, skoro możemy się z nim spotkać w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie nas zaprosił na kolejną wizytę.Świetny lekarz i wspaniały człowiek o wielkim sercu.

Wspaniały lekarz, który pomógł naszemu dziecku. Zawsze pogodny i uśmiechnięty.Profesjonalista w kazdym calu.