dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Jeden z najlepszych chirurgów dziecięcych. Naprawdę bez obaw, warto powierzyć jemu nasze chore dzieci. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego że mój syn trafił pod opieke tego właśnie CHirurga.

Jeden z najlepszych chirurgów dziecięcych.

Cudowny człowiek i lekarz. Od 6 lat zajmuje się moim synkiem i jestem z tego bardzo zadowolona.Ma zawsze dla nas czas i dobre słowo.Dziękuję bardzo.

Cudowny człowiek i lekarz.

Doktor Piwowar, jest doskonałym specjalistą. Człowiek odpowiedzialny, kompetentny, wyrozumiały w stosunku do rodziców. Zawsze znajdzię chwilę na rozmowę. Według mojej oceny jest pradziwym lekarzem z powołania

Pan dr Piwowar to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ze wspaniałym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Zawsze znajdował dla nas czas i odpowiadał na wszysykie pytania. Pani Kierownik Kliniki mogłaby uczyć się właśnie takiej postawy do swoich pacjentów i ich rodziców.

Niesłychanie sprawny operator, doskonały fachowiec, a przy tym wspaniały człowiek

Zawsze uśmiechnięty, mający czas dla rodziców lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Dzieciaki za nim przepadają.

Znakomity chirurg i człowiek przez duże "C"

Znakomity chirurg i człowiek przez duże "C"

Pan doktor to wspaniały specjalista i cudowny człowiek. Jestem mu bardzo wdzięczna, że tak dobrze zoperował mojego synka i poświęcił mi tyle czasu i cierpliwości po operacji. Jest cudownym lekarzem, który zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów i ich rodziców.

Wspaniały człowiek i doskonały fachowiec!!!!

Wspaniały człowiek i doskonały fachowiec!!!!

Jest waspaniałym lekarzem,którty ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Jest waspaniałym lekarzem,którty ma bardzo dobre podejście do dzieci.