lekarz Włodzimierz Salwach

Lekarz umie zaaranżować komfortową sytuację podczas wizyty, konkretny, rzetelny i otwarty na zadawanie pytań. Jestem zadowolona z wizyty. Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie.

Bardzo niemiła wizyta, lekarz wmówił mi że obawy które opisuję wymyśliłam sobie w głowie, po miesiącu i badaniach u innego ginekologa okazało się że mam infekcję intymną, którą trzeba jak najszybciej wyleczyć. Nie wspominając już o przebiegu wizyty kiedy to badanie i USG było bardzo nieprzyjemne a lekarz nie zważał na opisane objawy, przez które badanie było bolesne i niekomfortowe. Absolutnie nie polecam nikomu takiego przeżycia.

Lekarz zainteresowany wypisywaniem recept i wyklikaniem formularzy, a nie potrzebami i powodami wizyty pacjentki. Nieprzyjemny, nieuprzejmy, nie słucha, przerywa, wyrecytowuje swoje przekonania i mity ginekologiczne. Badanie dopochwowe przeprowadza brutalnie suchą gumową rękawiczką. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo profesjonalne, konkretne podejście do pacjentki. Szczegółowy wywiad, komfortowe warunki, zlecone badania (bez proszenia o nie), dyskrecja i otwartość na wszelkie pytania. Lekarz zaangażowany, tłumaczący jakie badania poleca, w jakim celu. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty! :)

Byłam dzisiaj u Pana doktora z prośbą o pomoc w zajściu w ciążę, nadmieniam, iż mam już 39 lat. Pan Doktor bardzo rzetelnie, miło i konkretnie przeprowadził wywiad, wykonał badanie cytologii, zlecił inne badania. Bardzo dziękuję i polecam, naprawdę proszę się nie sugerować opiniami w internecie, najczęściej piszą Panie które są niezadowolone, postanowiłam stąd napisać, jako ta bardzo zadowolona i w podziękowaniu za miłą i fachową poradę , dziękuję i pozdrawiam, piszę jako anonim, gdyż nie chciałabym by w pracy wiedzieli o mich planach:-)

Jestem pacjentką doktora od 10 lat. Zawsze rzeczowy, uprzejmy, o wysokiej kulturze osobistej. Precyzyjnie odpowiada na pytania, nie wykazując przy tym zniecierpliwienia ani lekceważenia. Polecam szczerze.

rewelacyjny specjalista. konkretny profesjonalny,szczery do bólu ale wizyta u niego jest naprawde godna polecenia.

Super lekarz. Konkretny. Nie mam zastrzeżeń

Super lekarz. Konkretny. Nie mam zastrzeżeń

Chodzę do tego lekarza od kilku lat i jestem b.zadowolona. Bardzo rzeczowy, choć trzeba go ciągnąć za język - ale pomocny i zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz. Moze troche odnosze wrazenie ze niesmialy ale wie co robi i bardzo zrownowazony i mily. Polecam wszystkim kobietom ktore nie lubia bezsesownego gadania tylko konkrety.