dr n. med. Włodzimierz Szczepaniak

Gastroenterolog

Lekarz z powołania a nie w gabinecie za karę. Zgadzam się z powyższymi opiniami - niesamowicie pozytywny, cierpliwy, nastawiony by wysłuchać historii pacjenta, zaciekawiony przypadkiem, zadający trafne pytania, tłumaczący co i jak działa, empatyczny.

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem o złotym sercu, nieskończonej wyrozumiałości i cierpliwości w leczeniu. Spotkałem Doktora po śmierci śp. prof. Linke, który był równie wspaniałym lekarzem. W panu dr. Szczepaniaku widać profesjonalizm oraz szczególne podejście do pacjentów - niczym szkoła zmarłego profesora Linke. Choruję na Colitis ulcerosa, przy którym bywa raz z górki, raz pod górkę i pan Doktor zawsze potrafi wyprowadzić mnie na prostą drogę - także pod względem psychologicznym, bo naprawdę potrafi dodać nadziei i zarazić optymizmem. Gorąco polecam wszystkim!

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam, świetny specjalista i prawdziwy lekarz z powołania,potrafi podnieść na duchu, jest nie tylko wysmienitym gastrologiem ale i "psychologiem", podczas wizyty u niego można "zarazic się" tym jego optymizmem i wyjść naprawdę podbudowanym. Polecam wszystkim. Jest doskonały.

Bardzo dobry lekarz.Polecam!!!Polecam!!!Polecam!!!Zawsze uśmiechnięty,i bardzo miły.Inni lekarze mogą z niego prac przykład.Miałam okazje się spotkac z Panem doktorem i prywatnie i w szpitalu,jego podejście do pacjenta nie zmieniło się,chociaż w szpitalu była to wizyta bezpłatna.Co za tym idzie nie podchodzi do pacjenta materialnie.

Kompetenty fachowiec, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Do tego ma liberalne podejście - niczego kategorycznie nie zabrania, tylko każdy sam musi wyczuć co może jeść, a czego nie.

Dobry lekarz, po wizycie jestem pozytywnie nastawiony, ale poświęca mało czasu pacjentowi (ok. 10 minut)