lekarz Włodzimierz Szmyr

Nie warto! Szkoda czasu na leczenie się u lek. Szmyra. Wielu pacjantów przeszło do innych lecznic w Nowogrodzie. Dobre rokowanie na wyleczenie (stwierdzone przez tego lekarza) często działa na człowieka jak placebo. Ośrodek nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych!

Polecam lekarz bardzo dobry nie słuchać bajek i lewych opowieści o nim bo to nie prawda Polecam:)

Lekarz o dużej wiedzy medycznej, mimo swojego wieku cały czas jest na bieżąco z nowościami w medycynie. Trafnie ustala diagnozy i leczenie które jest skuteczne. Jestem z Niego zadowolony.

Nie zgadzam się z opinią poprzednika. U mnie rozpoznał chorobę, której nie mogli zdiagnozować inni lekarze, wydawałoby się bardziej kompetentni. Jestem mu wdzięczny.

ODRADZAM!!! Ponad 70 letni lekarz. Przyjmuje w Nowogrodzie Bobrzańskim w NZOZ "Novomed". U Niego każda gorączka czy też kaszel to angina a bóle głowy to od razu guz mózgu!!! Dobry do leczenia tylko starszych kobiet. Najgorsze jest to, że niedosłyszy i trzeba głośno do Niego mówić, tak że zza zamkniętych i nieszczelnych drzwi wszystko słychać na korytarzu. Jeśli chcecie Państwo osłuchać się, czy przypadkiem nie macie żadnych szmerów w sercu itp, to proszę wybrać innego lekarza! Wizyta domowa - 50 zł. O D R A D Z A M !