dr n. med. Włodzimierz Turniakdr n. med. Włodzimierz Turniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Włodzimierz Turniak

Radiolog, USG

Jako specjalista diagnostyki obrazowej z wieloletnim doświadczeniem, posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uprawniający do wykonywania szerokiego zakresu diagnostyki USG, zapraszam do skorzystania z oferty mojego gabinetu.

Gabinet "Diagnosta"

Gabinet z wieloletnią historią znakomitych badań USG, mieszczący się przy ulicy Kołłątaja 4 w Otwocku. Dzięki dwóm najnowszej generacji aparatom: Voluson Expert 730 oraz Aplio 500 oferuję pełne spektrum badań trójwymiarowych w czasie rzeczywistym (4D), oraz najwyższej jakości dwuwymiarowe badania diagnostyczne, także w kolorze i przy użyciu techniki Dopplera spektralnego oraz najnowocześniejszymi technicznymi możliwościami obróbki obrazu USG.

Wszystkie badania USG są wykonywane z użyciem opcji dopplerowskich.

Bardzo dobry lekarz. Wnikliwy, skrupulatny i niewyobrażalnie dokładny. Miała problem z ciążą, było podejrzenie że dzidziuś jest martwy.Doktor żeby było napewno wiadomo zaprosił mnie na darmowe uzupełnienie badania za trzy dni, pod koniec dnia. Dzięki ponownej wizycie dowiedziałam się że moje dziecko żyje.

Bardzo piękne badanie ciąży 4D.Poleciły mi koleżanki które miały badania, zawsze sprawdzała się płeć i waga w ich badaniach. Pan doktor bardzo dokładnie pokazuje i tłumaczy, dał dużo zdjęć, filmy oglądamy wiele razy, super, polecam każdej która chce mieć dobre badanie.

W skrócie można określić: pełen profesjonalizm. Badanie usg dokładne, z wyczerpującym wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości pacjenta, w kulturalnej atmosferze.

Lekarz wzbudza zaufanie, nie owija w bawełnę, mówi wprost co jest nie tak

Lekarz wzbudza zaufanie, nie owija w bawełnę, mówi wprost co jest nie tak

Lekarz został mi polecony przez innego lekarza z Warszawy, który powiedział, że w okolicy najlepsze opisy robi ten właśnie doktor. Badanie przebiegło sprawnie i w niestresującej atmosferze. Lekarz prowadzący był bardzo zadowolony z jakości badania i opisu usg wykonanego przez Dr Turniaka

Potwierdzam wypowiedź przedmówcy! Badania są dokładnie przeprowadzane. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu wizytę u tego lekarza. Jest kompetentny i trafnie stawia diagnozę.

Badanie przeprowadzane jest bardzo dokładnie, wnikliwie, troskliwie. Opis tek skrupulatnie dokładny, że budzi zainteresowanie i zadowolenie lekarzy, czerpiących wiedzę z tego opisu.

Badanie przeprowadzane jest bardzo dokładnie, wnikliwie, troskliwie.