lekarz Włodzimierz Wichliński

Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.

Jak dla mnie ok. Prowadzi mi ciążę i jestem zadowolona. Lekarz troche mrukliwy ale widac zna sie na rzeczy. Jak u kazdego trzeba trafic na humor.

Bardzo dobry lekarz. Operował mnie 2 razy bez żadnych powikłań. Czułam się dobrze poinformowana o przebiegu operacji. Kompetentny, dbający o komfort psychiczny pacjentek. Świetnie zaopiekował się mną po obu zabiegach. Polecam wszystkim.

Jestem jego pacjętka od ośmiu lat. Słyszałam różne opinie ale dla mnie jest dobrym lekarzem. Niestety nie można każdemu dogodzić, a po za tym to tylko człowiek.

Mój lekarz od zawsze. Konkretny.Fachowy. Jeśli któraś z pań pragnie rozczulania,to nie ten adres.Ten po prostu leczy. Gabriela K.

Wspaniały lekarz i człowiek ratował mnie a teraz uratował moją córkę .Dziękuję

Wspaniały lekarz i człowiek ratował mnie a teraz uratował moją córkę .Dziękuję

Tak się zraziłam ,że nigdy do niego nie pójdę się leczyc.Arogancki , niedelikatny, chamowaty. Tyle.

Jestem zadowolona z prowadzenia ciąży przez tego doktora, wzbudza zaufanie, jest miły i wszystko dobrze tłumaczy

NAPISZE TYLKO TYLE.... BYŁAM U RÓŻNYCH GINEKOLOGÓW ALE TEN OKAZAŁ SIĘ PO PROSTU KOSZMARNY I CHAMSKI ... MIAŁAM 3 RAZY DO CZYNIENIA Z TYM LEKARZEM I NAPRAWDE NIE POLECAM ;;; SZKODA SŁÓW NA TAKIEGO LEKARZA,,, NIE POMOGŁ MI A DODATKOWO TOTALNIE ZRAZIŁ DO SIEBEI

Jestem młodą matka która urodziła rok temu syna nie mogłam naturalnie urodzic więc zadecydowano że zrobia mi cięcie cesarskie miałam komplikacje po zabiegu mieli mi wycinać macicę ale niestety ie wycieli mi ale udalo mi się.Kilka razy leżałam z skurczami przepowiadająćymi i powiem sczerze że pan doktor ne można powiedzieć ż ebył nie miły tylko miał taki dziwny styl bycia do odnoszenia sie i Był bardzo nie czuły podaczas badania Katarzyna