lekarz Włodzimierz Wichliński

Ginekolog

3,9
3,6
3,7

Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.

Bardzo dobry lekarz. Operował mnie 2 razy bez żadnych powikłań. Czułam się dobrze poinformowana o przebiegu operacji. Kompetentny, dbający o komfort psychiczny pacjentek. Świetnie zaopiekował się mną po obu zabiegach. Polecam wszystkim.

Jak dla mnie ok. Prowadzi mi ciążę i jestem zadowolona. Lekarz troche mrukliwy ale widac zna sie na rzeczy. Jak u kazdego trzeba trafic na humor.

Jedyny dał mi szanse na życie i dziecko . Po poronieniu okazało sie ze mam guza na jajniku i juz chciano mnie kroic . A doktor Wichliński kazal odłozyc operacje a zalecił staranka . Pamiętam jak powiedział ze ciąza czyni cuda . Zaufałam mu . Ciąż była zagrozona - uratował mi córke . Dzięki niemu mam cudowne zdrowe prawie 2 letnie dziecko , w jajniku nic nie ma ( ciąza wyleczyła chorobe ) . Takich wspaniałych lekarzy jest niewielu !!!!!!

Jestem młodą matka która urodziła rok temu syna nie mogłam naturalnie urodzic więc zadecydowano że zrobia mi cięcie cesarskie miałam komplikacje po zabiegu mieli mi wycinać macicę ale niestety ie wycieli mi ale udalo mi się.Kilka razy leżałam z skurczami przepowiadająćymi i powiem sczerze że pan doktor ne można powiedzieć ż ebył nie miły tylko miał taki dziwny styl bycia do odnoszenia sie i Był bardzo nie czuły podaczas badania Katarzyna

Jestem zadowolona z prowadzenia ciąży przez tego doktora, wzbudza zaufanie, jest miły i wszystko dobrze tłumaczy

Byłam już u wielu lekarzy, ale u doktora Wichlińskiego poczułam się naprawdę bezpiecznie. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Wie co robi. Świetna opieka podczas ciąży. Sam poród również pod nadzorem lekarza przebiegł sprawnie. Planujemy z mężem drugie dziecko, z pewnością zdecyduje się na tego właśnie lekarza:) Polecam!

Polecam!

Jestem jego pacjętka od ośmiu lat. Słyszałam różne opinie ale dla mnie jest dobrym lekarzem. Niestety nie można każdemu dogodzić, a po za tym to tylko człowiek.

Wspaniały lekarz, mamy dzięki niemu dwójkę cudnych maluchów. Przeszliśmy wiele bo i poronienie i walkę o drugiego malucha i doktor bardzo nam pomógł. Podoba mi się jego trzeźwe podejście do problemów, dzięki temu człowiek zamiast panikowac stara się myślec pozytywnie :)

Mój lekarz od zawsze. Konkretny.Fachowy. Jeśli któraś z pań pragnie rozczulania,to nie ten adres.Ten po prostu leczy. Gabriela K.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kostrzyn nad Odrą"?

Bogusław Samosionek

Piastowska 7