lekarz Włodzimierz Wiciak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Witam ja jestem bardzo zadowolona chodzę do Pana doktora już od ponad 20 lat jetem po operacji tarczycy jest konkretny zawsze doradzi ustawi leki i jest ok.POLECAM

Wizyta u pana doktora pełen profesjonalizm, wszystkie moje zapytania zostały wyjaśnione. Pan doktor fachowo i zrozumiale wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, pokierował dalsze moje leczenie i na koniec dodał, że mogę zawsze zadzwonić gdybym miała jakieś pytania. Na pewno wrócę jeszcze na kontrolę do doktora Wiciaka, polecam innym również wizytę u niego.

Bardzo nie miły pan, nie polecam, odstawiam szopki kiedy się mu powie że się leczyło u innego specjalisty, człowiek jest ciężki do zrozumienia pytając się go co mi dolega wogule mnie nie słucha, A mówiąc że mnie boli krzyczy na mnie że sobie wymyślam, masakra stracony czas i pieniądze, brak jakich kolejek kompetencji i zrozumienia człowieka. NIE POLECAM Z CALEGO SERCA.

Pan doktor jest specyficzny ze swojego nastroju (rubaszny) i nastawiony na ginekologię a nie.. endokrynologię. Udające się tam Panie z pewnością będą przebadane ginekologicznie. Koszt wizyty nie jest wysoki, Pan doktor ma wiedzę, jednak jest ona oparta na latach 80.-90.,a współczesna medycyna idzie do przodu. Nie mam zastrzeżeń do jego praktyki, jednak dla mnie okazał się za mało delikatny i nastraszył mnie niepotrzebnie, stawiając diagnozę troszkę przesadnie.