lek. med. Włodzimierz Woliński

1,8
1,7
2,4
1,7

Wczoraj byłam u Doktora Wolińskiego na wizycie i mam zupełnie inne odczucia niż większość Państwa tutaj. Wizyta punktualnie, w spokoju i merytorycznym wytłumaczeniu mojego problemu i w końcu, po pół roku konkretne decyzje i konkretna pomoc. Dobrze że skonsultowałam mój problem z innym, niż prowadzący. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego lekarza

Bardzo się cieszę że trafiłam do tego lekarza

Szok! Człowiek który podnosi głos na pacjenta... Zapytałam bardzo grzecznie o dodatkowe badanie aby się uspokoić to wymachując rękoma krzyczał " że on wie co robi". Nigdy nie pisałam złej opini ale taki człowiek nie powinien być lekarzem. To juz wiadomo dlaczego takie szybkie terminy... Nie polecam.

Fatalny lekarz, który nawet palcem nie kiwnie, żeby zbadać pacjentkę tylko pakuje w człowieka niepotrzebnie tabletki na ból kolana! Zamiast pomóc wystawia człowieka na cierpienie. ZEROWA OPIEKA NAD PACJENTEM! SKANDAL.

Lekarz dramatycznie lekceważący drugiego człowieka. Nie sympatyczny, opryskliwy, arogancki. Trafiłam z ostrym stanem zapalnym z pilnym skierowaniem i nie raczył nawet zerknąć na nogę ani zapytać o dolegliwości, od razu odmówił pomocy. Nie byłam jedyną osobą tak potraktowaną w tym dniu.

Nie byłam jedyną osobą tak potraktowaną w tym dniu.

Lekarz był nie przyjemny po wejściu do gabinetu zapytałem czy jest szansa na wizytę ponieważ mam złamany palec i muszę się gdzieś dostać do kontroli.. Pan Włodzimierz wyrzucił z siebie nanie swoją flustracje na temat zbyt dużej liczby pacjentów. Życzę mu jeszcze więcej pracy

Niestety, pan Woliński to człowiek impertynencki i niemiły, który chyba nie wie, co mówi - wizyty u niego były zmarnowanym czasem, a inny ortopeda znalazł przyczynę mojego problemu przy drugiej wizycie.

Pan Wolański, to jeden z najgorszych lekarzy w Krakowie. Pakuje w człowieka tylko tony lekarstw (pewnie ulubieniec przedstawicieli firm farmaceutycznych) nic poza tym nie robi, po 2 miesiącach dalej nie wiedział dlaczego kolano tak bardzo boli. Twierdził ze kolano do wymiany a jak się potem okazało u prywatnego innego lekarza po USG, to była tylko cysta. Ja rozumiem że przyjmuje w przychodni publicznej i mało z tego ma, ale przysięgę jak każdy lekarz składał żeby nie szkodzić. Jak nie szkoda wam pieniędzy na leki które ten lekarz przepisuje i jak nie szkoda wam zdrowia i wątroby to można się u niego "leczyć" ale to raczej mija się z celem.

Lekarz spokojny wydaje się że wie co mówi.Niestety ZERO badań,masa leków i same przypuszczenia.Straciłam tylko czas i pieniądze.Moja noga nadal boli. Widzę światło w tunelu na własną rękę zrobiłam badania USG kolana w 3D i wiem wszystko.Powiem tak "Lekarzu lecz się SAM" bo innym szkodzisz!!!

wszyscy oceniaja go jako dobrego lekarza to były chyba poczatki jego pracy .lekarz bez zadnych zdjec usg itp leczyl moje kolano ładował leki zastrzyki bez rezultatu nie polecam opinia o nim błedna

Nie znam lepszego lekarza w tej dziedzinie. Po 1 podszedł do mojego dość skomplikowanego przypadku bardzo fachowo i profesjonalnie. Ze względu na mój uwczesny młody wiek, nie wysłał mnie od razu na blok operacyjny. Po pewnym okresie czasu była juz to koniecznością. Tylko dzieki temu człowiekowi teraz chodzę, bawię się i mogę normalnie funkcjonować. Po 2 jest wspaniały człowiekiem- więc miał u niego zapewnioną nie tylko opiekęmedyczną ale równiezspokój psychiczny. jeszcze raz polecam !!!