dr Włodzimierz Woszczyna

Bardzo sympatyczny lekarz, zawsze odpowiada na pytania zleca wszystkie potrzebne badania i dokładnie tłumaczy. Prowadził mi ciążę i jestem zadowolona, nadal będę kontynuować leczenie.

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Sympatyczny, cierpliwy, odpowiada na pytania. Pan doktor prowadzil moje dwie ciaze, nadal jestem pod jego opieka. Polecam

bardzo miły i uprzejmy,wysłucha,pomoże doradzi:)) polecam

bardzo miły i uprzejmy,wysłucha,pomoże doradzi:)) polecam

Owszem wizyta prywatna dr troszkę obliguje i można zauważyć różnice w czasie poświęconym pacjentce , znacznie podrasowanej uprzejmosci i zalecaniu szeregu badań. Jesli jednak chodzi o wizytę na fundusz zdrowia wszystko zmienia sie diametralnie. mnie nawet doktor nie raczył dać skierowania na badanie krwii i moczu- ani razu zaznaczam- na wizycie państwowej. wszystkie badania bedac w ciąży musiałam robic prywatnie a kiedy raz nie miałam wyników żdziwony pytał dlaczego badań nie wykonałam. Na badaniu usg włąsciwie za wiele sie nie dowiesz od tego lekarza. Kiedy za duzo pytasz na wizycie państwowej nawet podnosi głos na pacjentkę zniecierpliwiony i zdecydowanie nie nastawiony na wyjasnienia i odpowiedzi na pytania. Naprawdę nie poleca przy każdej wizycie czułam niedosyt wiadomości,wyjasnienia podstawowych spraw a oprócz tego lekarz pokazywał sowje dziwne humory i docinki np. na stwierdzenie płci dziecka powiedział"Głupi to ma zawsze szczęście." cokolwiek by to miało znaczyć w jego rozumieniu nie przystoi takie zachowanie lekarzowi.

Ten lekarz spowodował iż po wielu staraniach zaszłam w ciążę.Naprawdę polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Poleciła mi Go znajoma i nie żałuję, że do Niego poszłam. Zaznaczam, że to mój pierwszy ginekolog i prowadzi moją pierwszą ciąże. Zawsze ma czas dla pacjentki, wysłucha, odpowie na wszelkie pytania. Co prawda na pierwszą wizytę musiałam iść prywatnie, ale kolejne są już na fundusz. Także polecam i nie rozumiem tych negatywnych opinii na Jego temat. Ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

bardzo cierpliwy życzliwy pacjentce lekarz odpowiada wyczerpująco na zadane pytania jak dla manie super

super lekarz miły kompetentny delikatny polecam:)

super lekarz miły kompetentny delikatny polecam:)

Byłam u tego lekarza już jakiś czas temu i raczej już tam nie wrócę. Jego dziwny wyraz twarzy oraz obojętność mnie zniechęciły. Tym którym badania są obojętne- polecam , tym które chcą porozmawiać i poczuć się lepiej - nie zbyt bardzo. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

świetny lekarz,miły,delikatnie bada,trafiłam do niego z pewnymi dolegliwościami i objawami ciąży.prowadził ją,to mój 1 lekarz ginekolog ijestem z niego zadowolona dlatego nie zmienie go na innego