dr Włodzimierz Woszczyna

Ginekolog

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Sympatyczny, cierpliwy, odpowiada na pytania. Pan doktor prowadzil moje dwie ciaze, nadal jestem pod jego opieka. Polecam

Owszem wizyta prywatna dr troszkę obliguje i można zauważyć różnice w czasie poświęconym pacjentce , znacznie podrasowanej uprzejmosci i zalecaniu szeregu badań. Jesli jednak chodzi o wizytę na fundusz zdrowia wszystko zmienia sie diametralnie. mnie nawet doktor nie raczył dać skierowania na badanie krwii i moczu- ani razu zaznaczam- na wizycie państwowej. wszystkie badania bedac w ciąży musiałam robic prywatnie a kiedy raz nie miałam wyników żdziwony pytał dlaczego badań nie wykonałam. Na badaniu usg włąsciwie za wiele sie nie dowiesz od tego lekarza. Kiedy za duzo pytasz na wizycie państwowej nawet podnosi głos na pacjentkę zniecierpliwiony i zdecydowanie nie nastawiony na wyjasnienia i odpowiedzi na pytania. Naprawdę nie poleca przy każdej wizycie czułam niedosyt wiadomości,wyjasnienia podstawowych spraw a oprócz tego lekarz pokazywał sowje dziwne humory i docinki np. na stwierdzenie płci dziecka powiedział"Głupi to ma zawsze szczęście." cokolwiek by to miało znaczyć w jego rozumieniu nie przystoi takie zachowanie lekarzowi.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Poleciła mi Go znajoma i nie żałuję, że do Niego poszłam. Zaznaczam, że to mój pierwszy ginekolog i prowadzi moją pierwszą ciąże. Zawsze ma czas dla pacjentki, wysłucha, odpowie na wszelkie pytania. Co prawda na pierwszą wizytę musiałam iść prywatnie, ale kolejne są już na fundusz. Także polecam i nie rozumiem tych negatywnych opinii na Jego temat. Ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Chodzę do doktora Woszczyna blisko 2 lata. Miałam problem z zajściem w ciąże z powodu nieregularnych cyklów i pewnych innych problemów. Poprzednia pani doktor do której chodziłam (niestety nie pamiętam już jej nazwiska) kiedy mówiłam jej o różnych trapiących dolegliwościach mówiła, że sobie wmawiam ;/ Pan doktor mnie wyleczył i zaszłam w ciąże którą teraz prowadzi. Jestem w 7 miesącu i jak dotąd (odpukać) nie było żadnych problemów ze mną i dzidzią :) Pan doktor jest naprawdę nie tylko kompetentnym lekarzem ale też przemiłym człowiekiem, z poczuciem humoru i odpowiednim podejściem do pacjentki. Naprawdę polecam!!!

Przygotowania do mojej ciąży wiązały się również z wyborem odpowiedniego lekarza-ginekologa. Dzięki opiniom na tej stronie dotarłam bezproblemowo do Włodzimierza Woszczyny i to był bardzo dobry wybór. Jest to lekarz kompetentny, odpowiadający na pytania, dostrzegający zatroskanie pacjenki, miły, z poczuciem humoru i zawsze na początku wizyty zadający pytanie"co słychać" i naprawdę słucha co do niego pacjentka mówi...Kieruje na wszystkie badania (które wykonuje się w laboratorium obok gabinetu)i dobrze je interpretuje.Można chodzić na NFZ lub prywatnie...w dogodnych godzinach.Poświęca dużo czasu pacjentce i jest naprawdę miłym i kompetentnym ginekologiem. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to polecam.

Ten lekarz spowodował iż po wielu staraniach zaszłam w ciążę.Naprawdę polecam tego lekarza.

Ten lekarz jest po prostu świetny. Chodzę do niego od 14 lat. U niego byłam na pierwszej kontrolnej wizycie jako nastolatka. Zajął się mną bardzo troskliwie. Odpowiedział na szereg pytać z ogromną cierpliwością. Bardzo dokładnie i szczegółowo robi badania. Jest bardzo kompetentny, zawsze do dyspozycji. Ma ogromną fachową wiedzę. Polecam;)

bardzo miły i uprzejmy,wysłucha,pomoże doradzi:)) polecam

bardzo miły i uprzejmy,wysłucha,pomoże doradzi:)) polecam

bardzo cierpliwy życzliwy pacjentce lekarz odpowiada wyczerpująco na zadane pytania jak dla manie super

świetny lekarz,miły,delikatnie bada,trafiłam do niego z pewnymi dolegliwościami i objawami ciąży.prowadził ją,to mój 1 lekarz ginekolog ijestem z niego zadowolona dlatego nie zmienie go na innego

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

Czarnieckiego 25
ul.Wrocławska
ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno
Ostrów Wielkopolski