dr n. med. Włodzimiwrz Miniewicz

Z umiejetnosci i wiedzy medycznej Pana Doktora mialam okazje korzystac juz okolo 30 lat temu w czasie moich pierwszych problemow z oczami. Aktualnie jestem po operacji zacmy lewego i prawego oka wykonanej w Klinice MW-med dr Miniewicza .Jestem zachwycona tym miejscem. Doskonala opieka uprzejmosc calego personelu.Wspaniale warunki czystosc i organizacja i doswiadczenie oraz umiejetnosci personelu lekarskiego a zwlaszca Pana i Pani dr Miniewicz powoduja ze jako pacjentka czulam sie bezpiecznie i komfortowo. Pragne zaznaczyc ze wszystkie badania oraz zabiegi byly wykonane w ramach funduszu NFZ

czulam sie bezpiecznie i komfortowo.

28 lat temu Doktor wszczepił mi sztuczną soczewkę w prawym oku a dwa lata później drugą - w oku lewym. Żadnych powikłań !! Widzę idealnie. Gorąco polecam.

brak czasu dla pacjenta brak wytłumaczenia przebiegu leczenia soczewka wszczepiona nie ta co miała być

szkoda że nie można dać oceny celującej! zasługuje na nią ! wszystko na najwyższym poziomie,

szkoda że nie można dać oceny celującej! zasługuje na nią !
wszystko na najwyższym poziomie,

Bardzo dobry sprzęt i wyposażenie, profesjonalne działania diagnostyczne oraz przebieg zabiegu usunięcia zaćmy. Wykonałem zabieg na kolejno prawym i lewym oku w odstępie rocznym. Polecam.

Chcialam opereacje zacmy laserem,ale na to nie bylo refundacji.Dr.Miniewicz stwierdzil,ze skoro jestem ubezpieczona nie ma sensu placic t on miwykona te operacjie u siwbi w szpitalu Wojskowym.Bylam zachwycona podejsciem.opieka i operacja>Nie zgadzam sie z opinia poprzednika ktory twierdzi jakoby sklanial pacjentow aby korzystali z jego platnych uslug.POLECAM!!!!!

Bardzo miły człowiek, wspaniały specjalista. Usuwał zaćmę mojej mamie i mojej teściowej. W klinice panuje świetna atmosfera, "zero: stresu ! Polecam P. doktora z całego serca !!! Współpracuje z cudownym anestezjologiem.

Współpracuje z cudownym anestezjologiem.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA W ZAKRESIE DIAGNOSTYKI I LECZENIA ZAĆMY

BARDZO DOBRY SPECJALISTA W ZAKRESIE DIAGNOSTYKI I LECZENIA ZAĆMY

lekarz kompetentny i sympatyczny,ale panie siedzące w recepcji zachowują się jak w głębokim socjaliźmie,ciągle są z nimi zatargi,są arogancki i niegrzeczne,a to przecież prywatna klinika,odstraszają klientów,już kilka osób przez te p[anie zrezygnowało

Kompletnier z lekiem nie trafil tylko mame do operacji namawial prywatnie oczywiscie a poszlismy z zapaleniem spojowek nie polecam