Wlokniaki

Wolny termin: jutro o 14:20. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Kompetentny i skuteczny lekarz. Polecony przez inną osobę, którą również wyleczył. Jeśli chodzi o mnie był to trzeci dermatolog, do którego trafiłam z trądzikiem różowatym.

Dermatolog Warszawa dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Krystyna
Dermatolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Dermatolog, Wenerolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara

Świetny lekarz , ktora potrafiła wyleczyć moją córkę z zaćmy wrodzonej ;) Dzieki szybkiej diagnozie podjęto odpowiednie leczenie.

Dermatolog Poznań lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mariola
Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina
Dermatolog dziecięcy Elbląg dr n. med. Jacek Perliński

dr n. med. Jacek Perliński

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Wielospecjalistyczne Centrum Kliniczne NZOZ Twoje Zdrowie
E.Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby?
alex

Lekarz faktycznie małomówny ale nie świadczy to o jego umiejętnościach , już kilka razy byłam kierowana własnie do tego pana doktora ze względu na jego wiedzę a nie na sympatie innych lekarzy do niego. Robiąc usg nie wykonuje konsultacji wiec nie oczekujmy, że będzie nam tłumaczyć proces leczenia ponieważ on jest diagnostą . Osobiście polecam

Opinia dodana przez: Kinga