dr n. med. Wojciech Ambrosius

Neurolog

Od dawna cierpiałam na bóle głowy. Próbowałam wszystkiego. nic nie pomagało. Przedstawiłam wszystkie dokumenty doktorowi,chociaż juz nie miałam nadziei ,że pomoże. Zaproponował inne leki,nie tak drogie jak ostatnio... Jest lepiej. Mimo,że była to wizyta NFZ rozmawiał ze mną spokojnie.Nie spieszył się. W poczekalni dużo ludzi,a on spokojnie radził. Polecam. myślę,że pochyli sie nad każdym ,nawet bardzo trudnym przypadkiem.

Gdzie przyjmuje doktor Ambrosius? Czy mogę prosić o namiary? strasznie trudno odnaleźć go w internecie?Chodzi mi o kontakt w celu umówienia wizyty prywatnej.

Jest OK.......... Nie ściemnia.........

Jest OK.......... Nie ściemnia.........

Zachęcona opiniami byłam na wizycie u tego doktora. Nie żałuję, pomógł mi opanować bóle głowy, z k†órymi inni nie dawali rady.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma czas na wysłuchanie pacjenta a przede wszystkim celnie diagnozuje i dobiera właściwe leki. W mojej opinii dr Ambrosius zdobył we wszystkich kategoriach max. ilość punktów. Gorąco polecam.

Wszystkie wymienione pytania w ankiecie w pełni odpowiadają super ocenie. Polecam!!!

Bardzo kompetentny, pomógł mojej mamie chorej na parkinsona, przy czym jest kulturalny i bardzo cierpliwy. Polecam.

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz polecam go wszystkim swoim znajomym. Pan W.Ambrosius jest najlepszym neurologiem jakiego spotkałem. Jacek Wawryniuk

Od dwóch lat walczyłam z bólem głowy, nikt nie mógł mu pomóc. Trafiłam do niego i w końcu ULGA, trafił z lekami w 100%. Szczerze polecam.

rzeczowy, spokojny, z dużą wiedzą, naprawdę pomaga chorym, polecam

rzeczowy, spokojny, z dużą wiedzą, naprawdę pomaga chorym, polecam