lek. dent. Wojciech Balcer

Miło i bezboleśnie, zawsze znajdzie termin (mieszkam za granicą) ale niestety efekty jego pracy znikome. Kilka razy z rzędu poprawia po sobie zęby (robi 6 niechcący uszkadza 7, po czym robi 7 i uszkadza 6) mówiąc że się popsuły 🙈 już nie wrócę. Nie jest w stanie przyznać się do błędu. Zęby poprawiłam u innego stomatologa, który twierdzi, że praca została niefachowo wykonana. Należy też wspomnieć, że czasem klientów odsyła do siostry na mniejsze zabiegi tj. czyszczenie kamienia. Kiepsko

Polecam Pana Wojka. Bardzo dobry lekarz, mieszkam za grancia, wraz z mezem leczmy zeby u Pana Wojtka od lat. Nie mamy zadnych problemow, nawet w czasach covida.

Polecam Pana Wojka.
Nie mamy zadnych problemow, nawet w czasach covida.

Dobry dentysta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Delikatny i dokoadny. Ja mogę polecić z czystym sumieniem.

Nie polecam. Słaby dentysta. Do leczenia słaby, a do usuwania to już w ogóle. Na szczęśćie za bardzo się nie podejmuje usuwania, chyba,że banalne przypadki.

Pan doktor bardzo miły, niestety efekty jego pracy bardzo niezadowalające. Już któryś ząb z rzędu trzeba poprawiać u innego stomatologa, który twierdzi, że praca została niefachowo wykonana.

Ja nie polecam. Wszystkie zeby,które mialam leczone kanałowo nie doleczone do końca. Bolą co jakiś czas. Teraz trzeba wykonac powtórne leczenie kanałowe, które jest nardzo drogie. Oczywiście już u innego dentysty.

Bardzo godny polecenia lekarz i sympatyczny wrażliwy człowiek. Delikatność jego zabiegów jest nadzwyczajna, nawet najbardziej bojących się stomatologa koledzy są zachwyceni.

FajnyvbsjissjnuxkjsuuxjsmkxjxkdjjxjdjxjjxjxjxjxjjdjdjxjjxjxHxhdjcjxhhxhsjjxjxjfjjfjfjfkfjfudifuidhdufhhjrjhfjdjdjdhfjchxhdhhxjdhdjjdjddxjhxhxjdnnjdjkcjd

Pan Doktor naprawdę godny polecenia, od roku leczymy zęby, za każdym razem bez znieczulenia bo naprawdę robi to bezboleśnie. Wyjaśnia co będzie robił, mówi co planuję na następną wizytę, kompetenty.

Pani doktor, która tam pracuje Elżbieta Balcer bardzo mnie zawiodła. Musiałam robić poprawki u innego dentysty. Dwa zeby leczone jeden z nadlewką (każdy dentysta dziwi się co to) drugi ząb - z bólem przyjęta do dentysty przez pani odżywkę dana do zęba. Pani doktor jest miła i na tym koniec