lek. dent. Wojciech Balcer

Do Pana Wojtka chodzę już kilka lat, poleciłam go wielu osobom i kazdy jest zadowolony. Profesjonalne podejście, kompleksowe leczenie, jestem bardzo usatysfakcjonowana, nigdy nic mi się nie stało z żadną plombą,leczyłam się również kanałowo.

Chodzę do doktora Wojciecha Balcera od około roku. Polecił mi go znajomy, który był naprawdę baaardzo zadowolony. I ja popieram opinie i z czystym sercem polecam!! Pan Wojciech znajduje dla pacjenta czas, rozmawia, tłumaczy, określa jasno plan leczenia (prowadzi dialog, nie monolog). Leczę u niego zęby bez znieczulenia i nic nie boli. Co prawda koszt leczenia jednego zęba 150 zł, ale myślę, że warto! polecam!

FajnyvbsjissjnuxkjsuuxjsmkxjxkdjjxjdjxjjxjxjxjxjjdjdjxjjxjxHxhdjcjxhhxhsjjxjxjfjjfjfjfkfjfudifuidhdufhhjrjhfjdjdjdhfjchxhdhhxjdhdjjdjddxjhxhxjdnnjdjkcjd

Pan Doktor naprawdę godny polecenia, od roku leczymy zęby, za każdym razem bez znieczulenia bo naprawdę robi to bezboleśnie. Wyjaśnia co będzie robił, mówi co planuję na następną wizytę, kompetenty.

Zacznę od tego,że panicznie bałam się zastrzyku,kilka razy inni dentyści trafiali mi w nerwy,ból niesamowity... Pan doktor Wojciech to prawdziwy dentysta z powołania.Bardzo sympatyczny,delikatny,kompletnie nie nie czułam bólu:)Przede mną jeszcze kilka wizyt,zatrucie zęba+znieczulenie 90zł,przede mną jeszcze 3 wizyty.Pełny relaks,nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)

Szczerze odwiedziłam mnóstwo stomatologów w Bielsku i Warszawie. Ząb, który miał pójść do wyrwania ( ocena 4 specjalistów) został wyleczony przez Pana doktora Balcera. Mało tego, za leczenie kanałowe zapłaciłam dopiero wtedy kiedy po 5 wizytach wszystko zostało zrobione i ząb został wyleczony. :) Mam pełne zaufanie w każdej kwestii do tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolona, bardzo miłe rodzeństwo. Korzystam z usług obu lekarzy i nie mam nic do zarzucenia.

Uczęszczam do Pana Doktora od wielu lat ... nie tylko ja ale także wszyscy znajomi , którym go polecilam są bardzo zadowoleni. Najlepszą rekomendacją jest to, że jest pasjonatem tego co robi.

Jestem w ciąży, mimo że nie jestem stałą pacjentką już drugi raz przyjmuje mnie pani doktor (chyba żona) na krótką konsultację w trybie nagłym. (Pierwszy raz bezpłatnie - problemem była pleśniawka, zaleciła skuteczne, bezpieczne i tanie leczenie.)Pan doktor leczy mojego partnera. Oboje mili, kompetentni, życzliwi, fachowi - super lekarze, warci każdych pieniędzy.

Pani doktor, która tam pracuje Elżbieta Balcer bardzo mnie zawiodła. Musiałam robić poprawki u innego dentysty. Dwa zeby leczone jeden z nadlewką (każdy dentysta dziwi się co to) drugi ząb - z bólem przyjęta do dentysty przez pani odżywkę dana do zęba. Pani doktor jest miła i na tym koniec