dr Wojciech Banach

Pan dr Banach lekarz z powołania. Z szacunkiem i wysoką kulturą podchodzi do każdego pacjenta. Lecze się u Pana Doktora na NFZ a mam wrażenie jakby wizyta byla prywatna. Wspaniały lekarz i wspanialy człowiek. Polecam !!

Wspaniały lekarz z powołania!Uprzejmy,kompetentny,ewenement wśród lekarzy.Godny polecenia. Zawsze z przyjemnością idę na wizytę do Pana doktora.

Dr. Banach was very competent and operated my knee on an emergency incident. even with my limited polish and his limited English, it was easy to understand and communicate. highly recommend him.

Jestem po dwóch operacjach wstawienia endoprotezy kolana, które wykonał dr Wojciech Banach, wspaniały ortopeda i chirurg oraz niezwykły człowiek. Jestem mu bardzo wdzięczna za indywidualne podejście do pacjenta, poświęcony czas i fachowo przeprowadzone operacje. Ma szeroką wiedzę i doświadczenie, starannie tłumaczy przebieg leczenia, jest ogromnym wsparciem w trudnych chwilach po operacji i w okresie rekonwalescencji. To najlepszy lekarz, jakiego poznałam, do tego jeszcze miły, serdeczny, empatyczny, z wysoką kulturą osobistą; po prostu jest dobrym człowiekiem. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ za wszystko, za udane operacje, zaangażowanie i Pana wielkie serce. Wszystkim serdecznie polecam tego lekarza!

Obecnie rzadko spotyka się takich lekarzy. Niesamowity specjalista i fachowiec, do tego cudowny człowiek. Sympatyczny, uprzejmy , ze stoickim spokojem. Zawsze znajdzie czas na rozmowę, odpowie na każde pytanie. Operował mnie już kilkukrotnie. Polecam wszystkim z problemami z kolanami. Aby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor Wojtek. Niestety to tylko marzenie...

W dniu 23 października 2017 roku po raz drugi Pan dr n. medycznych Wojciech Banach dokonał mi operacji kolana - wstawienia endoprotezy kolana. Operacja i jej efekty są na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję Panu doktorowi i całemu personelowi Oddziału Ortopedii za profesjonalizm i sprawną fachową opiekę. Mam pełne zaufanie do Pana dr Wojciecha Banacha i polecam jako wysokiej klasy specjalistę. Piotr Burczyk

Piotr Burczyk

Witam, super lekarz, ma podejście do pacjenta. Fachowiec w całym. Tego słowa rozumieniu. Pozdrawiam panie Wojtku

W ubiegłym roku w VII przyszłam do Pana doktora, który zastępował kolegę swego , który był w tym czasie na urlopie i przyjął mnie po ok. 5 godz. cierpliwie , zmęczony i nawet gdy wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy zabiegach mają takie radosne buzie widać, że bardzo kochają to co robią zgodnie z przysięgą Hipokratesa.Nie sztuką jest być wyuczonym ...

wróciłam się by jeszcze poprosić o rtg ręki dopisał i nic nie mówił .Ortopedia to taka szczególna ,trudna i b. odpowiedzialna specjalizacja więc podziwiam ten spokój u tego lekarza i u lekarza z nim współpracującego przy zabiegach mają takie radosne buzie widać, że bardzo kochają to co robią zgodnie z przysięgą Hipokratesa.Nie sztuką jest być wyuczonym lekarzem ale sztuką jest być dobrym człowiekiem a Pan dr Banach jest tą osobą w pełni.
Bardzo polecam tego lekarza.

Jestem 8 miesięcy po operacji endoprotezy stawu kolanowego .Po zabiegu czuje się bardzo dobrze wróciłam do pełnej sprawności zawdzięczam to panu doktorowi Banachowi.To bardzo dobry fachowiec ,miły ,uczynny wszystkim bardzo polecam .Z podziękowaniem wdzięczna pacjentka Alina J z Konina

Po raz drugi trafiłam do wspaniałego ortopedy dr. Wojciecha Banacha i chcę serdecznie mu podziękować za profesjonalnie przeprowadzoną operację.