lekarz Wojciech Banasiak

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Byliśmy dziś po raz pierwszy u tego specjalisty - moja żona Grażyna (pacjentka) i ja ("bodyguard"). Nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kompetencji, jasności i trafności przekazu, relacji lekarz - pacjent i uprzejmości, z jakimi spotkaliśmy się w gabinecie! Polecamy tego lekarza z absolutną pewnością, że robimy naszym znajomym znakomitą przysługę, za którą będą nam na pewno długo wdzięczni. Panie doktorze - serdeczne gratulacje!

Panie doktorze - serdeczne gratulacje!

Ja i moja rodzina od wielu lat korzystamy z porad oraz leczenia pana Doktora. Chciałbym aby cała nasza służba zdrowia wyglądała tak jak wizyta u Doktora Banasiaka. Moja ocena to 5

Nie polecam tego lekarza, strzela z pamięci diagnozy i faszeruje lekami bez jakichkolwiek badań. Jak mu się nie uda trafić to się poddaje. Zmarnowany rok leczenia i wydane pieniądze na leki, nie wspomnę o zdrowiu...

Pan Doktor rozpoznal i skutecznie wyleczył choroby powiązane z neurologią,ale z interny. Polecam Go wszystkim to bardzo skupiony na pocjencie i jego dolegliwościach lekarz!

Trafiłem do Pana Doktora około 2.5 roku temu. Wszyscy olewali moje dolegliwości bo byłem zbyt młody a w Rtg było ok. Po szybkiej diagnostyce i odpowiednim pokierowaniu już dawno jestem po operacji. Dziś czuję się bardzo dobrze. Bardzo mu dziękuję

Wielokrotnie korzystałem z usług Pana Doktora, zawsze miły i uprzejmy. córka leżała w szpitalu w Wejherowie, gdzie nikt nie rozpoznał choroby, dopiero wizyta u doktora Banasiaka dała rezultaty

Profesjonalista.Dokładne omówienie przypadku.Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam na takiego lekarza.

Nie polecam Tego lekarza nikomu z poważnym schorzeniem kregosłupa.

Nie polecam Tego lekarza nikomu z poważnym schorzeniem kregosłupa.

Byłam u doktora bo polecili mi znajomi. Jestem zadowolona.

Byłam u doktora bo polecili mi znajomi. Jestem zadowolona.