lekarz Wojciech Barański

1,7
1,7

Odradzam. Odmówił zwolnienia pacjentce z guzem mózgu z ostrymi zawrotami głowy i mdlosciami. Nigdy chyba w życiu takiej przykrej rozmowy nie przeprowadziłam z żadnym lekarzem.

Zgadzam się z uprzednio zamieszczonymi opiniami. Miałam nieszczęście mieć kontakt z tym lekarzem. Brak kompetencji, odsyłanie do innego lekarza, opryskliwość, zarzucanie pacjentowi braku przygotowania do wizyty. Porażka. Zdecydowanie nie polecam.

Coś strasznego . Pan nie diagnozuje , nie zaleca leczenia, nie czuje się kompetentny żeby kontynuować leczenie... Odchaczanie wizyt i to w stylu opryskliwej rozmowy

Tragiczny lekarz. Brak kompetencji, brak diagnostyki. Na moje pytania odpowiedział, że nie będzie mi opowiadał o swoich studiach medycznych. Był nieuprzejmy i opryskliwy. Nie otrzymałam pomocy.

Był nieuprzejmy i opryskliwy. Nie otrzymałam pomocy.

Jedna wielka żenada, tele porada trwała może 3 minuty( w między czasie Pan doktor odebrał 2 telefon), kiedy powiedziałam o częstych bólach głowy, wymiotach oraz drętwieniu kończyn Pan doktor spytał czy sprawdzałam sobie ciśnienie tętnicze na co powiedziałam, że nie, dostałam reprymendę ze nie przygotowałam się do rozmowy, i on nie jest w stanie stwierdzić co mi jest, nie zlecił żadnych badań tylko sprawdzenie ciśnienia tętniczego krwi oraz udanie się do lekarza internisty, plus na koniec wyklepana regułka o chorobach towarzyszących. Jedno wielkie dno.

Żenada to mało powiedziane. Teleporada. Mówię że mam zawroty głowy a koleś mi każe iść do lekarza. No chyba ty jesteś lekarzem!!! Pytam do jakiego mam iść, czy do neurologa? A on że jak się dostanę do neurologa to sukces. Pytam jakie zrobić badania, a ten że nie wie. A kto ma wiedzieć? To już ja więcej wiem, bo sama bym się skierowała na rezonans. No ręce opadają. A już hitem było wyklepanie regułki - zawroty głowy mogą być objawem ciężkich schorzeń. No co Ty nie powiesz??? A niby dlaczego sie z Tobą kontaktuję??? Nie mam słów. Powiem tyle - nazwisko jednak zobowiązuje.

Lekarz odmówił przepisania leku zasłaniając się specjalizacją i brakiem kompetencji, sugerując przy tym, że poprzedni lekarz może być w więzieniu za wypisanie mi leku o który się do niego uprzejmie zwróciłem. Na odpowiedź, że nadal pracują w jednej przychodni zaczął się jąkać i podnosić głos. Słabszego leku, który przepisuje każdy lekarz też nie wypisał bo się już obraził. Totalne dno. Zwykła wizyta internistyczna była znacznie bardziej pomocna. Nie przepisałby nawet paracetamolu jakby był na receptę. Dalsze zalecenia po wizycie skopiowane i z błędami ortograficznymi.

Nie polecam. Lekarz odmówił przepisania leku przeciw migrenie, mimo, że sam dwukrotnie lek mi przepisywał. Ma w systemie dostęp do mojej dokumentacji, powinna być także informacja o diagnozie migreny. Takim sposobem zostałam bez leków. Nie wiem jaką inna informacje mogłam przesłać jeśli nie taka, która jest w systemie i wynika z wcześniejszych wizyt u neurologow, od roku. Migrenę mam od lat, biorę te same leki, byłam w przychodni u dwóch innych lekarzy neurologów, którzy przepisali mi leki przeciwmigrenowe. Jednocześnie żadnej poprawy ws migreny nie otrzymałam, piszą tym bym poszła do lekarza... Może jednak nie byłem u lekarza.

Nie wyrażam zgody na upublicznianie szczegółów moich schorzeń.

Izba przyjęć nocna i świąteczna neurolog pediatra dziecko ze spektrum altyzmu miał napad agresji nie przepisał żadnego leku nie pomógł dziecku nawet go nie zbadał bo stwierdził że się nie zna na chorobie autyzmu i dzieciach a jest specjalista neurolog pediatra to po co pracuje w szpitalu skoro się nie zna we własnym zawodzie

Wyjątkowo niemiły lekarz. Od lat choruję i leczę się na migrenę i potrzebowałam jednego dnia zwolnienia, bo nie byłam w stanie iść do pracy, a Pan Doktor stwierdził, że mam mu okazać zaświadczenie o chorobie. Nigdy w życiu nikt mnie o takie zaświadczenie nie pytał. O migrenie mogłabym książkę napisać, a Pan Doktor zakwestionował moją prawdomówność. Zdecydowanie nie polecam.