lek. dent. Wojciech Bieńkowski

Stomatolog godny polecenia, mimo strachu jaki miałam, wszystko znikło jak usiadłam na fotelu. Leczenie bezbolesne, fachowe i skuteczne.

Bardzo dobry i rzetelny dentysta. Od 3 lat regularnie odwiedzam i przyznam, ze nie zmienie na zadnego innego. Gdyby kazdy podchodzil z taka wrazliwoscią i starannoscią do pacjenta swiat bylby bardziej usmiechniety. Na szczescie jest Pan Wojtek. Dziekuje i do zobaczenia przy nastepnej wizycie.

As a patient from the USA, I had the pleasure of getting dental implants at Dr. Bienkowski's office. I found out about him through a friend who's been his patient for a long time. The office is located just 10 miles from Warsaw downtown, and is easily accessible from the airport. The staff is friendly, and Dr. Bienkowski is a top professional. The office is equipped with modern technology and kept very clean. After a few visits, I am thrilled with the outcome, and I'll be bringing my family for ...

The staff is friendly, and Dr. Bienkowski is a top professional. The office is equipped with modern technology and kept very clean. After a few visits, I am thrilled with the outcome, and I'll be bringing my family for their dental needs too. Plus, we fell in love with Warsaw! I received exceptional dental care for affordable price. I highly recommend Dr Bienkowski and his team!

Mogę polecić z czystym sumieniem. Dziś byłam na mojej 5 wizycie. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem i nowoczesnym sprzętem. Nawet jakbym chciała to nie mam się do czego przyczepić🙂

Z usług Doktora Bieńkowskiego korzystam ja i moja rodzina. Nie ma lepszego dentysty! Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Najlepszy dentysta w okolicy! Pasjonata stomatologii i najnowszych technologii. Profesjonalny i precyzyjny. Chodze do Pana doktora od ponad 25 lat , a takze moja rodzina i znajomi, a nawet byly juz maz i jego zona. Wszyscy jestesmy fanami Dr. Bienkowskiego. W ostatnim czasie wykonal u mnie licowki i kilka implantow. Jestem zachwycona. Chcialam uzyskac naturalny efekt i Pan doktor stanal na wysokosci zadania. Gabinet i lekarz , ktory nigdy nie musial i nie musi sie reklamowac. Broni sie sam. Zgodze sie , ze Pan doktor nie jest rozgadany kiedy pracuje, ale sadze ze sie skupia na wykonaniu zabiegu. Mi to akurat nie przeszkadza. Szczerze polecam!

To jest moj ulubiony dentysta od 20lat, i jedyny! Polecam z pelnym sumieniem. Profesjonalny, skupiony na pracy, a nie na pogawedkach przy fotelu. Nowoczesny sprzet, doktor i personel na biezaco z dentystyka. Doktor nie oszczedza na pacjencie i materialach. Bez naciagania na zabiegi, rzetelna diagnoza. Do napisania opinii po tylu latach skolonila mnie ostatnia wizyta w pandemii. Doktor zawsze dbal o czystosc i sterylnosc gabinetu, ale teraz ochrona jest wzmozona, podwojne fartuchy i maseczki, dezynfekcja lampami powietrza i powierzchni gabinetu po kazdym pacjencie. Bylam w szoku! Doktor Bienkowski nigdy sie nie reklamowal, i pacjenci tak jak i ja trafiaja tam tylko z polecenia, ale powinien, bo takich uslug i lekarza ze swieca teraz szukac!

Dentysta orzekający w chorobach ortopedyczno-neurologicznych lub psychicznych dla ZUS Nie matura lecz chęć szczera zrobią z Ciebie ... orzecznika. Co za tupet, albo brak innych możliwości zarabiania. Wnioski pozostawiam czytelnikom. Do tego gbur niezbyt ładnie pachnący.

Zdecydowałam się pójść do tego lekarza z powodu bólu zęba. Ząb został zaleczony (plomba - koszt 190 zł.Dodam,że w momencie borowania dało się poczuć nieprzyjemny zapach, co zostało zignorowane przez lekarza,stwierdził, że może to jakieś resztki jedzenia. Następnego dnia ząb w dalszym ciągu bolał, więc udałam się z powrotem do lekarza. Dopiero wtedy zdecydował się wykorzystać swój sprzęt - zdjęcie rentgenem. Okazało się że ząb należy leczyć kanałowo. Kilkanaście lat temu miałam podobny problem - mój stomatolog jak tylko poczuł nieprzyjemny zapach borował, aż poznał przyczynę i był pewny, ze to nie z zęba. Duży minus dla tego lekarza,że tego nie rozpoznał/zignorował. Kosztów leczenia nie można było przewidzieć dokładnie, ale poinformowano mnie że w granicach ok. 700 zł. Za tą wizytę zapłaciłam 280 zł. Oczywiście było tłumaczenie, że podwójnie płacić nie będę - za wypełnienie zęba miało nie zostać policzone. Jednak jak przy kolejnej wizycie poprosiłam o odliczenie 190 zł wcześniej zapłaconych od rachunku to odmówiono mi. Były jeszcze dwie wizyty - odpowiednio 280 zł i 380 zł (ostatnia, gdzie niby odliczono mi wypełnienie). Dodatkowo mogę dodać, ze przy leczeniu pacjent praktycznie leży na fotelu (dla mnie nowość) oraz odniosłam wrażenie,iż bardzo mu się nie podoba, że nie chciałam znieczulenie (przy pierwszej wizycie - zwykłe borowanie).Lekarz nic nie tłumaczy, chyba że się zada pytanie. Ogólnie nie polecam. Brak prawidłowego rozpoznania. Dodatkowo bardzo drogo + brak jasnego określenia ceny usługi (jak później poczytałam trochę,zazwyczaj cena zależy od liczby kanałów).

Dobry lekarz warty polecenia , jedyne do czego moge sie przyczepic to jest srednio mily , malo tlumaczy co robi, wlasciwie wogole sie nie odzywa a czasem milo bybylo cos uslyszec jak sie siedzi z otwarta buzia przez okolo 15minut :) ale to nie o to chodzi tylko o jakosc jego uslug a uwazam ze jest dobrym specjalista.