dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Super specjalista kompetentny,uczciwy.Ojciec ma 72lata wrócił bardzo zadowolony z wizyty u pana doktora.Szczegółowe badania,dużo czasu poświęcił dla niego.Bardzo dziękuję.

Może będę nie lubiany za opinie ale czas poświęcony dla pacjenta to nie wszystko badanie wysiłkowe gdy ktoś bierze bloker kanału wapniowego to chyba coś nie tak.

Super lekarz,super człowiek :)godny polecenia

Super lekarz,super człowiek :)godny polecenia

Pan Doktor należy do osób kompetentnych, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest zaangażowany w swoją pracę, widać, że pracę jest jego pasją. Bardzo dokładnie i skrupulatnie wykonuje badania i stawia diagnozę. Nie śpieszy się, poświęca pacjentow dużo czasu. Pacjenta traktuje z szacunkiem, a nie przedmiotowo. Dokładnie objaśnia stawianą diagnozę, sposoby leczenia i ewentualne zagrożenia. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo miły, spokojny i ciepły, a do tego przystojny mężczyzna. Polecam.

Pan doktor jest miły i kompetentny poświęcił mi ponad godzinę swojego czasu, wykonał usg tarczycy, UKG EKG, spirometrię i właściwie USG czego tylko było możliwe:) Za ten czas i liczbę badań to ideał, mam porównanie, bo chodze do ginekologa i płacę 80 zł za 10 min. i z ledwością mu się chce odpowiedzieć dowidzenia pod koniec wizyty. Polecam, lekarz jest młody, ale zna się na rzeczy i niezmanierowany przez pieniądze, póki co...

Polecam!!!!! Znakomity fachowiec, przystępny, bardzo dobry kontakt z pacjentem,Jestem po pierwszej wizycie-bardzo konkretny a zarazem dokładny.Szczegółowo omawia z pacjentem dotychczasowe wyniki badań, zaleca inne, niezbędne do postawiania diagnozy (doskonale wytłumaczył mi kiedy i gdzie najlepiej je wykonać.Przedstawił mi również przypuszczalny plan leczenia krok po kroku i co najważniejsze nie potraktował mnie przedmiotowo.W każdym pacjencie widzi człowieka.Nie spieszy się!!!POLECAM.

Bardzo dobry lekarz, powoli i szczegółowo bada, jest uprzejmy, wszystko prosto objaśnia. Polecam go znajomym.

Profesjonalista w swoim zawodzie.Potrafi pacjentowi przywrócić wiarę , że jutro będzie lepsze

Wzbudza ogromne zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa podczas badania.Bardzo dobry lekarz i uczciwy człowiek.

Takich lekarzy jak doktor Bluszcz już nie ma. Przywraca wiarę w ludzi. To po prostu dobry człowiek i znakomity specjalista.