dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Również bardzo polecam lekarza Pana Wojciecha, przemiła i kulturalna osoba. Można się poczuć dobrze zaopiekowanym.

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.

Szybko, sprawnie ,a co najważniejsze rzeczowo. Miła atmosfera, Pan Doktor cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo polecam!

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam

Chyba pierwszy raz piszę opinię lekarzowi, ale Pan Bluszcz to lekarz do którego można mieć zaufanie. Zbadał dokładnie mojego ojca, zlecił badania których mu brakowało po innych badaniach lekarzy i postawił diagnozę która wręcz uratowała życie mojego ojca. Obaj jesteśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Wspaniały lekarz, uspokoił, wytłumaczył co i jak. Wizyta trwała około godziny, wszystkie badania zostały wykonane w gabinecie na miejscu. Pan, który wie co robi i jest w tym znakomity. Polecam serdecznie!

super lekarz , znający się na rzeczy. Teściowa ma 75 lat wyszła zadowolona z gabinetu gdzie przeprowadzono kompleksowe badania i podjęto dalsze leczenie.

Znakomity fachowiec zna się na rzeczy, uprzejmy poświęca pacjentowi dużo swojego cennego czasu gorąco polecam

jestem bardzo zadowolona - polecam dobry lekarz. wizyta długa około 60 minut, kompleksowe badania w jednym miejscu, nie trzeba chodzić w kilka niejsc by wykonac badania.

jestem bardzo zadowolona - polecam dobry lekarz.