lekarz Wojciech Bogucki

Alergolog

Pan Doktor bardzo mi pomógł w diagnozie. Dolegliwości trwające kilka lat ... mam nadzieje ze niebawem się skończą. Ogromny plus za dostępność dla pacjenta. Z wyrazami szacunku Joanna Wolska

Podczas wizyt w przychodni do gabinetu wchodzi kilka osób. Chaos. Nie dostałam wyników testów na własność. Kuł bezskutecznie moją córkę przez trzy lata szczepionką bez efektów i nie miał zamiaru zmieniać leczenia.

To jakaś masakryczna pomyłka !!!! Przy tym największą katastrofą jest pielęgniarka doktora !!! Tak niemiłej i bezczelnej kobiety nie poznałam w życiu!!!!Powinna dać młodym pracę i pość już na emeryturę!!!! Wielka żenada !!!!

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Pan doktor bardzo trafnie zdiagnozował alergie u mojej córki. Zlecał różne rodzaju testy, dopóki nie znalazł co jej dolega. Cierpliwy i dobre lekarz. Poza tym ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Super lekarz. Syn ma 12 lat i do tej pory nikt w Warszawie nie wykrył alergii. Okazało się że ma silna alergie na kurz i roztocza. Obecnie się odczula i jest duża poprawa.Bardzo polecam tego lekarza.

Moja mała córeczka ma od dawna napady silnego kaszlu, kończącego się na ogół wymiotami, przez dwa lata błąkałam się bezskutecznie po wielu lekarzach specjalistach szukając fachowej pomocy. To był drugi kompetentny lekarz na którego trafiłam i który rozpoznał u małej astmę. Obecnie jest leczona z dość dobrym skutkiem. Idziemy jednak niebawem poprosić pana doktora o trafniejszy dobór leku doraźnego, gdyż nie zawsze jej pomaga, kiedy atak jest ostry.

Dr Bogucki pomimo swojej uprzejmości konkretnym lekarzem nie jest. Za każdym razem opowiada mi tę samą historię na temat mojej alergii. Zamiast przejść do konkretów i podjąć kompleksowe leczenie, faszeruje mnie lekami, które faktycznie pomagają, ale tylko w okresie nasilenia się objawów. Nie likwidując przyczyn alergii.

Przez pięć miesięcy dr Bogucki nie potrafił okreslić co mi dolega. Miałem między innymi silne napady kaszlu. Twierdził,że to na pewno alergia i faszerował różnymi lekami. Gdy już pomysły leczenia wyczerpały się, stwierdził : "najwyżej pan się udusi". Ponieważ nie rozpoznał astmy, arogancji nie było końca. Bufon i konował radomski.

Polecam, jak najbardziej. Od 10 lat leczę się u niego i każdy mój znajomy któremu go poleciła dziękuje mi! Tak trzymać Panie doktorze.

Tak trzymać Panie doktorze.