lekarz Wojciech Borucińskilekarz Wojciech Boruciński - zdjęcie profilowe

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Wspaniały lekarz- jakich mało! Jestem jego pacjentką. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona jej rozwiązaniem ( cesarskie cięcie 24.06.12r. synek ) właśnie przez dr. Jako lekarz jest osobą niesamowicie ciepłą i delikatną, a to jest przecież bardzo ważne :-). Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to podczas każdej wizyty towarzyszył mi mąż i dr. poświęcał nam tyle czasu ile go potrzebowaliśmy. USG przeprowadzane było zawsze profesjonalnie i niesamowicie dokładnie. Dzieciątko było oglądane " od stóp do głów ". Lekarz godny polecenia.

Wspanialy człowiek, świetny lekarz. Bardzo rzeczowy. Prowadził moją pierwszą ciążę. Omawial każde USG i wyjaśnial wszystkie moje wątpliwości, reagowal na każde moje zaniepokojenie. Niesamowicie spokojny , kulturalny oraz delikatny. Lekarz gentleman :) Mój poród zakończyl się cięciem cesarskim wykonanym wlaśnie przez dr Borucińskiego. Dziś po 12 dniach cięcie jest niemal niewidoczne, a ja dziekuje z tego miejsca, że zdecydował o takim rozwiązaniu, bo ból i zmeczenie bylo nie do zniesienia. Szczerze polecam. E.Witkowska

Szczerze polecam.
E.Witkowska

Wielokrotnie byłam u dr, korzystały też koleżanki Jestem bardzo zadowolona, przyjaciólki też. Opowie o problemie, pobierze wszystkie badania co trzeba, dobierze leki, tabletki takie jak trzeba.Ja jestem bardzo zedowolona, nie zmienie lekarza.Pracuje też w szpitalu - byłam, wszystko było jak chciałam,Wszyscy lekarze powinni tacy być Polecam

Jestem od wielu lat pacjentką doktora Prowadził moje ciąże, leczył stany zapalne, leczył też duszę Jest spokojny, uprzejmy, kompetentny itd Od lat mam też przyjemność pracować z tym lekarzem. Codziennie operuje, prowadzi porody, leczy...Uważam że robi to świetnie, skutecznie, nie ma powikłań Pacjentki i współpracownicy są zadowoleni Życzę każdej pacjentce takiego lekarza..Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin