lekarz Wojciech Borucki

Do dr Boruckiego trafiłam z polecenia, który odpowiednio i szybko zareagował na moje problemy związane z ciążą. Szczerze polecam.

Szczerze odradzam wizyty u Pana Boruckiego. Zmarnowałam ponad 7 miesięcy i mnóstwo pieniędzy. Przez ten czas chciałam zajść w ciążę ale Pan Borucki nie rozpoznał wyraźnych objawów POCS, nie zlecił żadnych badań tylko przepisał Duphaston. Uśmiech i żarty nie zastąpią odpowiedniej diagnozy i leczenia. Dla Pana Boruckiego liczą się tylko wizyty z usg, najlepiej jak najczęściej i zdrowe pacjentki, które nie mają żadnych problemów i trudnych pytań. Polecam dr. Radosława Maksyma!

Polecam dr. Radosława Maksyma!

Znakomity fachowiec, a przy tym życzliwy człowiek, co rzadkie w dzisiejszych czasach. Prowadził 2 moje ciąze i po wcześniejszych złych doświadczeniach z innymi lekarzami stał się dla mnie ostoją i pomocą. Gorąco polecam!!!

Serdecznie odradzam dr Boruckiego wszystkim tym Paniom, które maja poważne problemy i od lekarza oczekują czegoś więcej poza uśmiechem czy żartem. Wg mojej opinii Pan doktor skoncentrowany jest głównie na robieniu dobrego wrażenia i zarabianiu pieniędzy, a na samej pacjentce już znacznie mniej. Oczywiście jest bardzo miły i uśmiechnięty, ale już wszelkie niepokoje i pytania zbywa w dość protekcjonalny sposób (aczkolwiek również z uśmiechem;)). Na wszystko ma szybką odpowiedź i nic nigdy nie jest problemem. Wszystkie dolegliwości mają u niego wyjaśnienie i są błahostką. Jeśli macie nadzieję, że się Wami zainteresuje bardziej przez Wasz problem, to jesteście w błędzie. Szukajcie gdzie indziej , bo na tego Doktora szkoda cennego czasu. Zdecydowanie przereklamowany.

Polecam wszystkim doktora Boruckiego! Jest bardzo sympatyczny, poświęca pacjentce dużo uwagi, odpowiada na wszystkie pytania z wielką cierpliwością. Prowadził moją zagrożoną ciążę i wykazał się dużą kompetencją, z jednej strony nie panikuje, ale jak trzeba przywołać do porządku (nie chciałam za bardzo leżeć;) to też potrafi (oczywiście w przemiły sposób:). Teraz wręcz żałuję, że już nie jestem w ciąży, bo chętnie bym sobie dalej do niego chodziła:) Ale cóż może będzie jeszcze okazja:)

Prowadzi moją ciążę,wcześniej byłam jego pacjentką również. Bardzo kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy.Sympatyczne podejście do pacjentek, profesjonalizm.Polecam tego lekarza, bo każy ginekolog powinien taki wlaśnie być;)

Witam. Lekarz, o którym piszemy może i ma wiedzę, ale niestety nie poświęcił mi tyle uwagi ile powinien.Nie wyjaśnił do końca problemu i wręcz go zbagatelizował. Już ktoś na innym forum,zwrócił uwagę, że jest zbyt pewny siebie i niestety też muszę to przyznać. Czuję jedynie po czasie spędzonym w gabinecie lekarskim, że jestem kolejną 'kobitką' z problemem , na który nie wie co poradzić. Od lekarza prowadzącego oczekuję czegoś więcej: trochę więcej zaangażowania Panie Doktorze w problemy innych, skoro wybrał Pan taki zawód. Z góry dziękuję

bardzo dobry lekarz ,w przeciagu tygodnia od diagnozy mnie operował ,miły rzetelny a i oko jest na czym zawiesic;-)))

świetny lekarz ze zdrowym podejściem do tematu ciąży. Prowadził moje dwie ciąże- jedna zagrożona- w oby wypadkach Pan doktor wykazał się świetnymi kompetencjami. Miły, uprzejmy. Polecam

Zdecydowanie polecam w mojej długiej drodze w końcu znalazłam kompetentnego lekarza który poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Zawsze dokładnie wysłuchuje i rozmywa wszystkie wątpliwości. Zdecydowanie polecam