dr n. med. Wojciech Brzoznowski

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Na wstepie musze powiedziec, ze jestem zaskoczona opinia napisana ponizej. To nie brzmi jak opis dr Brzoznowskiego, ktorego ja mialam przyjemnosc poznac; wnikliwego lekarza, fachowca w kazdym calu. Jego fantastyczne podejscie do dzieci sprawilo,ze moj synek - przerazony w poczekalni- juz po kilku minutach wizyty byl rozpromieniony i ani troche nie bal sie badania. Z kolei poczucie humoru Pana Doktora spowodowalo,ze i ja -zatroskana matka - moglam sie rozluznic, wiedzac ze synek trafil pod swietna opieke. Wydaje mi sie,ze tylko swiadomy swoich umiejetnosci lekarz jest w stanie stworzyc taka atmosfere w gabinecie. Bogata historia choroby mojego syna i ilosc gabinetow specjalistycznych, przez ktore przewinelismy sie przez ostatnich jedenascie miesiecy nie sparalizowaly Pana Doktora, ktory bardzo skrupulatnie przejrzal dokumentacje, uzupelnil ja jeszcze dodatkowymi pytaniami o syna i dokladnie go zbadal . Diagnoza zostala postawiona przez dr Brzoznowskiego bezblednie (czego nie moge powiedziec o poprzednich laryngologach, byla to nasza trzecia wizyta u tego typu specjalistow i dopiero Pan Doktor drazac temat doszedl do przyczyny schorzenia, a nie tylko zaleczal jego skutki), co wiecej wszystko zostalo mi opisane bardzo przystepnym jezykiem, bez skomplikowanych i niezrozumialych terminow medycznych, ktore nas -niestudiujacych medycyny- przerazaja swoja zlozonoscia.
Jesli przyjdzie mi jeszcze leczyc mojego Bartka, to tylko pod opieka doktora Wojciecha Brzoznowskiego.

Kiedy byłam u doktora z pierwszym dzieckiem - miałam pozytywne wrażenia, dziecku nic poważnego nie dolegało (miało wrażenie zatykających się uszu i migdałki do zbadania) i nie wymagało leczenia. Po wizytach z drugim dzieckiem (dziecko miało niedosłuch z powodu przedłużającego się kataru) moje wrażenia były zupełnie odmienne. Za pierwszym razem (XII 2013) usłyszałam, że dziecko ma płyn w uszach, doktor zlecił bezpłatne badanie słuchu, obejrzał migdałki i stwierdził, że wyglądają dobrze, wypisał jedynie syrop zwalczający objawy przeziębienia i nie dał żadnych innych zaleceń. Po 45 minutach od wizyty okazało się, że dziecko ma 39 stopni gorączki (temperatura musiała rosnąć już w trakcie wizyty). Na następną wizytę udało się umówić dopiero na druga połowę I 2014. Wcześniej zmuszona byłam korzystać z pomocy pediatry i innego laryngologa prywatnie ,bo dziecko słyszało coraz gorzej (obaj lekarze byli zaskoczeni, że nie przypisano żadnych konkretnych leków). Dziecko dostawało krople, robiliśmy ćwiczenia mające na celu wyrównanie ciśnienia w uszach, kilkakrotnie badaliśmy słuch itp. Na drugiej - styczniowej wizycie, doktor Brzoznowski jedynie po analizie wydruków z badania słuchu, przed jakimkolwiek badaniem zadecydował o wycięciu migdałka i przekłuciu błony bębenkowej. Dopiero po wydaniu diagnozy obejrzał migdałki "tak dla przypomnienia sobie" i zajrzał do uszu. Ani jedna ani druga wizyta nie dał mi odczuć profesjonalizmu i zainteresowania zdrowiem dziecka, jedynie pozostawiła wrażenie, że pacjentów z prawdziwymi problemami trzeba się szybko pozbyć, żeby nie wracali po kilka razy, a przyjmować tych "łatwiejszych-zdrowszych", dzięki którym można sobie wypracować dobrą opinię, będąc tylko miłym, a niekoniecznie zatroskanym.

To wspaniały człowiek. Nie tylko świetny fachowiec ale przy tym miły i sympatyczny. Szybko postawił diagnozę mojej córeczce, a leczenie przebiegło wręcz błyskawicznie. Gorąco polecam tego lekarza.

Gorąco polecam tego lekarza.

Dr. Wojciech Brzoznowski jest wysokiej klasy specjalistą a ponadto cierpliwym, uprzejmym i empatycznym człowiekiem. .28 03 2013r w A M Gdańsk Przeprowadził u mnie zabieg usunięcia migdałków .Miałam szczęście. Dr. swoim stoickim spokojem opanował mój ogromny strach.Po zabiegu przyszedł zobaczyć jak się czuję i powiedział ,że miałam bardzo mocno "wmurowane " migdały i nie było łatwo,dużo musiał wyciąć. Pomimo tego" trudnego" zabiegu rana bardzo szybko goi się. W czwartek miałam zabieg i w sobotę wyszłam do domu.Z godziny na godzinę czuję się coraz lepiej. Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi. Panie doktorze bardzo Panu dziękuję.Wioletta K.

Trafna i precyzyjna diagnoza po pierwszej wizycie..wykrył chorobę, która męczyła mnie od kilku lat..polecam

Bardzoo rzeczowy, sympatyczny lekarz. Wszystko super wyjasnil i naprawde bardzo wnikliwie badal mojego synka. Polecam !!!

Lekarz z super podejściem do pacjenta, kompleksowo bada, prowadzi wywiad, wyjaśnia na czym polega choroba i jaki będzie proces leczenia. Jedyny laryngolog, u którego mój syn nie płakał przy badaniu, a efekty leczenia są w końcu widoczne, po wielu wizytach u innych specjalistów.

Znalazłam się u niego przypadkiem z uwagi na nieobecność mojego lekarza. Jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta. Miałam wrażenie, że rzeczywiście zależy mu na poznaniu przyczyn moich dolegliwości i na rozwiązaniu problemu. Miły, kulturalny z poczuciem humoru.

Genialne podejście do pacjenta. Prowadzi bardzo szczegółowy wywiad i wypytuje o historię choroby. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wyjaśnia mu co "nie działa" w jego organizmie. Bardzo gorąco polecam, jeden z lepszych lekarzy jakich poznałem. Za wizytę prywatną zapłaciłem 100zł.

Doktor jest fachowcem, osobą o wyjątkowym podejściu do dzieci, pasjonatem swojej pracy. Z tego co wiem, prowadzi Oddział Dziecięcy w Klinice Laryngologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i codziennie spędza czas na sali operacyjnej - stąd też uwaga o "paznokciach" jest wg mnie wyssana z czyjegoś brudnego palca. Cóż, zawiść ludzka nie zna granic

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gdynia"?

Słupecka 45
81-313 Gdynia

Masztowa 8a
81-001 Gdynia
al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork
Antoniego Abrahama 84 lok. 4