dr Wojciech Bućko

Chirurg naczyniowy

2,9

Zero empatii i podejścia do pacjenta. Wręcz niegrzeczny, jakby pracował przymusowo. Nie wrócę do tego Pana.

Nie polecam tego Doktora. Miałam wykonywaną operację sympatyktomii. Cena była wcześniej umówiona poprzez konsultację telefoniczną. Tuż po przebudzeniu z narkozy dowiedziałam się, ze cena wzrośnie prawie DWUKROTNIE, gdyż rzekomo Pani anestezjolog z którą współpracuje, stwierdziła, ze operacja bedzie wykonana w dwóch etapach… mimo iż żadna klinika nie działa w tej sposób . Druga operacja to prawie ten sam koszt . Zaznaczę, ze moje wszystkie wyniki były prawidłowe. Poczułam się oszukana. Oczywiście operację „ dokończyłam“ gdzie indziej. Lekarz niesympatyczny, wręcz gburowaty. Po operacji mialam komplikacje. Po skardze, którą złożyłam lekarz nie odpowiedział na zgłoszone przeze mnie dolegliwości .

Mam mieszane uczucia i Nie polecam. Byłam na prywatnej wizycie w Endomedical w sprawie usunięcia żylaków na nodze. Badanie ok ale na pytanie o metodę usunięcia żylaków powiedział ze sama mam sobie wybrać bo jest tyle metod ze żadna nie jest idealna. Wydawało mi się ze to lekarz powinien doradzić najlepsza metodę. Poza tym nie dostałam absolutnie żadnego dokumenty potwierdzającego wizytę ( opisu badania). Jedyny dokument jaki otrzymałam to skierowanie na operacje w ich klinice. Poza tym pan doktor nie jest sympatyczny.

Lekarz tragedia podejście do pacjenta zerowe. Nie polecam absolutnie nic nie tłumaczy gburowaty nie miły pracuje tam chyba za karę potrafi pacjentowi powiedzieć jak się nie podoba proszę isc gdzie indziej .

Szanowny Pan operował mojego dziadka, przeczyszanie żyły szyjnej, wpisał, że operacja przebiegła bez komplikacji.. Co było nieprawdą. Po dodzwonieniu się do lekarza, chcąc uzyskać informację o stanie zdrowia po operacji, powiedział tylko "Jutro wychodzi" i rzucił słuchawką. Wypuścili go samego po 24h ze szpitala, dziadek czekał na środku ulicy po tak poważnej operacji. Znieczulica na odziale naczyniowym na ul. DŁUGIEJ. Dziadek po 2 tygodniach przebywania w innym szpitalu, zmarł. Oczywiście lekarze są zabezpieczeni papierkami i nic im nie można zarzucić zapewne, ale przestrzegam przed tym lekarzem.

Absolutnie nie polecam wizyty u tego dr. Jestem osobą młodą (32 lata) biorąc pod uwagę dolegliwości z jakimi się borykam - żylaki. 4 lata temu w prywatnej klinice przeszłam zabieg zamykania żył przy pomocy lasera. Udałam się po tym czasie( na NFZ) do dr Bućko celem konsultacji. Usłyszałam od dr. , że uległam jakiejś dziwnej modzie, że laser to wymysł itp. Metody tej nie wymyśliłam sobie sama, bo się na tym nie znam, a została mi polecona przez dr wykonującego zabieg. Od dr Bućko nie dostałam żadnej konstruktywnej opinii ani rady na moje powracające od niedawna dolegliwości bólowe. Dostałam skierowanie na dopplera. Cała wizyta trwała jakieś 4 minuty. Jednym słowem dramat. Czekałam ponad rok na wizytę u dr Bućko, żeby ten zlekceważył mnie ze względu na młody wiec i odesłał ze skierowaniem, które mam do zrealizowania dopiero za 10 miesięcy (takie mamy super realia NFZ).

Polecam Pana Doktora. Uratował mojej mamie życie w zasadzie dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy oraz umiejętności podarował drugie życie. Mama trafiła do Pana Doktora z pękniętym dużym tętaniakiem aorty brzusznej. Stan był bardzo ciężki i poważny dzięki p. Dr. Bucko żyje i czuję się już co raz lepiej. Pomału dochodzi do siebie. Byliśmy na wizycie kontrolnej i również jesteśmy zadowolone. Z całego serca dziękuje Panu Doktorowi za to co robi dla pacjentów. A potrafi zdziałać cuda :) Widać, że jest to człowiek na odpowiednim miejscu. Lubi to co robi i bardzo się w swoją pracę angażuje.
Polecam i nie rozumiem ludzi, którzy piszą bzdury na temat p. Dr. Bucko.
Monika

Chciałabym wszystkich ostrzec przed Doktorem Bućko, ponieważ jego błedna diagnoza mało nie kosztowała życia mojej babci. Mimo, że babcie przywieźli ze szpitala na ul. Lutyckiej do szpitala na ul. Długą karetką, dr Bućko nie wykonał żadnych badań (pomimo, że babcia ma grubą kartotekę odnośnie problemów z naczyniami krwionośnymi i cukrzycę) i tylko odesłał ją z powrotem. To skandal, że pacjenci zamiast otrzymywać pomoc lekarską są od razu skreśleni ze wzgledu na wiek. Jedynie dzięki determinacji mojej mamy, która skontaktowała się z prawdziwymi lekarzami z Zielonej Góry, zostały wykonane specjalistyczne badania ...

To skandal, że pacjenci zamiast otrzymywać pomoc lekarską są od razu skreśleni ze wzgledu na wiek. Jedynie dzięki determinacji mojej mamy, która skontaktowała się z prawdziwymi lekarzami z Zielonej Góry, zostały wykonane specjalistyczne badania i okazało się, że przyczyna bólu nóg wynikała z zatorowanej tętnicy brzusznej.
Doktor Bućko nie tylko nie wykonał swojej pracy właściwie, ale swoją ignorancją naraził życie starszej i cierpiącej osoby. Tacy lekarze nie powinni być dopuszczeni do wykonywania zawodu. Nie po to społeczeństwo płaci wysokie składki ubezpieczeniowe, żeby utrzymywać aż tak niekompetentne osoby.

Podczas dyżuru w klinice na ul. Długiej chciałem uzyskać informacje na temat zdrowia mojej mamy. Nie mieszkam w Poznaniu do szpitala mam 100km. Pan Doktor nie tylko nie wykazał chęci do rozmowy ze mną, poinformował mnie, że nie jest jego zadaniem informowanie o stanie pacjenta na oddziale. Zarzucił mi także, że widocznie "nie mam chęci" by dowiedzieć się o stan mamy bo "gdybym chciał to bym coś wiedział". Był nieuprzejmy, potraktował mnie z góry, chciał jak najszybciej się mnie pozbyć. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Widocznie rozmowy z pacjentami i rodziną pacjenta to dla niego zło konieczne.

W czerwcu byłem z ojcem miażdżyca cukrzyca lewa noga groźba amputacji . Kontakt ok badanie ok zabieg ok udało się polecam.!!! Dzięki za szybkie załatwienie.!!!!