Z cała pewnością mogę polecić dr Wojciecha Bukowskiego! Profesjonalista - sprawnie usunął moje dwie ósemki. Wszystko goiło się tak jak powinno, poinformował mnie o ewentualnych zagrożeniach i dokładnie opowiedział o zaleceniach po zabiegu. W dodatku miałam do doktora kilka pytań, a do zdjęcia szwów i wizyty kontrolnej było jeszcze kilka dni, dlatego napisałam wiadomość email i otrzymałam błyskawiczną odpowiedź! Byłam kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cieszę się, że trafiłam akurat na niego. Dodam jeszcze, iż tydzień później dwie ósemki wyrywała również moja siostra i u niej też wszystko przebiegło bezbłędnie. Naprawdę szczerze polecam usługi doktora. Teraz czekam na kolejną wizytę i następne wyrywanie dwóch ósemek.

Pierwszy raz u dr Bukowskiego byłam 4 lata temu. Wczoraj pojawiłam się po raz drugi. Gdybym w przyszłości musiała usuwać jeszcze jakieś zęby pojawiłabym się znowu. Absolutnie fenomenalne podejście do pacjenta. Ilość stresu przy tym minimalna. Wszystko objaśnione przed zabiegiem. Nic tylko się rozluźnić i zaufać. Zabieg wykonany szybko, całkowicie bez bólu i choć trudno w to uwierzyć...od dr Bukowskiego wychodzi się z uśmiechem. ;) Polecam wszystkim zastanawiającym się nad wyborem chirurga. Dr Bukowski przynajmniej dla mnie jest najlepszy! :)

Nie wiem czy rwanie ósemek można nazwać przyjemnym, ale z Panem Bukowskim było to na pewno najmniej przykre jak mogło być. Doktor tłumaczy w trakcie zabiegu co robi, czy wszystko jest ok, wszystko przebiega szybko i sprawnie oraz w sympatycznej atmosferze. Mogę z czystym sumieniem polecić Doktora i całą klinikę w Ekstradent (razem z przemiłą Panią na recepcji, która również cierpliwie odpowie na każde pytanie).

Pan Doktor Bukowski to lekarz zdecydowanie godny polecenia. Podczas pierwszej wizyty usunął mi dwie ósemki, obie z komplikacjami, dłutowaniem i założonymi szwami, ze względu na pechowe, zawinięte korzenie obu zębów. Mimo to rany wygoiły się szybko i bez problemów. Następnie miałam usuwane kolejne dwie ósemki i tym razem wszystko przebiegło idealnie. 3-cia wizyta u Pana Doktora - i ekstrakcja górnej piątki. Kolejny mistrzowski zabieg! Zdecydowanie polecam (i bardzo dziękuję za fachową opiekę) !

Serdecznie polecam doktora Bukowskiego. Sprawnie usunął mi dwie ósemki. Zabieg przebiegł bezproblemowo i bezboleśnie. Wszystko dobrze się goiło.

Właśnie wróciłem od Pana Wojtka,usuwal mi dwie ósemki,obie z dłutowaniem i pozaginanymi korzeniami,zabieg wykonał po mistrzowsku,poza ukuciem igła nic nie bolało,nawet trochę,zabieg przeprowadzany miałem na Dereniowej,bardzo polecam Pana doktora,jak ktos pojdzie napewno nie pozałuje,uwierzcie Mi wiem sam po sobie jakiego mialem pietra przed usunieciem,mi zostały jeszcze 2ósemki do usunięcia i napewno bym u nikogo innego tego nie zrobił,goraco polecam

Doktor Bukowski usuwał mi ósemkę. Zrobił to absolutnie po mistrzowsku. Dodam, że miała już usuwaną ósemkę, mam porównanie i wiem, jak to może wyglądać. Zabieg przebiegał szybko i sprawnie. Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i uprzedził o zagrożeniach. Nie spuchłam, a boleć przestało mnie już następnego dnia. Bardzo, bardzo polecam!

Bardzo, bardzo polecam!

Chirurg godny polecenia. Ostatnio wyrywałam dwie ósemki, zabieg przeszedł bardzo szybko , ok 10 min., a Lekarz wcześniej wszystko dokładnie mi wyjaśnił i powiedział o możliwych zagrożeniach.

Świetny lekarz i człowiek! 3 razy usuwał mi zęby (do wymiany). Wyjaśnia (zwięźle) co ma zamiar robić i dlaczego. Uprzedza przed ukłuciem. Wyrywa bez bólu, szybko i sprawnie. Jest uprzejmy i mam wrażenie, że to rzeczywiste usposobienie a nie wyuczone. Zastanawiałem się czy nie sprezenować Doktorowi jakiegoś dobrego trunku na koniec wizyt ale to chyba nie te czasy. Postanowiłem odwdzięczyć się bardzo dobrą opinią na jaką zdecydowanie zasługuje! Gdyby choć ze 25% lekarzy było jak pan Wojciech, świat byłby bardziej znośny :)

Gdyby choć ze 25% lekarzy było jak pan Wojciech, świat byłby bardziej znośny :)

Polecam wszystkim, miałam niedawno rwane ósemki - szybko, sprawnie, bezboleśnie, profesjonalnie. Godny polecenia lekarz - nic dodać, nic ująć.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Warszawa"?

Centrum Stomatologiczne

Żeromskiego 3A

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423