lekarz Wojciech Bychawskilekarz Wojciech Bychawski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Konsultacje prywatne: tel. ...

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Konsultacje prywatne: tel. do rejestracji 501 096 662, 91 4554604 do 15.00
Kolejność wizyt zgodnie z kolejką na miejscu

Konsultacje na NFZ: tel.
91 4612 130
Codziennie: 9:00 — 13:00
Rejestracja:
7:30 — 15:00

Ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza urologa-chirurga oraz wnikliwe podejście do diagnozy pacjenta, zapewniają skuteczność w leczeniu schorzeń związanych z moją specjalizacją.

Zapraszam na konsultacje specjalistyczne z zakresu urologii do gabinetów na prawobrzeżu
i lewobrzeżu Szczecina - również konsultacje urologiczne dla dzieci.

W roku 1975 ukończyłem wydział lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Doświadczenie i solidną praktykę zdobyłem pracując w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie oraz prowadząc przez wiele lat własne gabinety lekarskie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Ultrasonograficznego. Regularnie uczestniczę w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach urologicznych, dzięki którym na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod diagnostyki i
leczenia.

Oferuję także badania z zakresu medycyny pracy wraz z pakietami nielimitowanego dostępu do specjalistów.

Do swojej pracy podchodzę z ogromną pasją.

Zapraszam na wizyty. Chętnie wysłucham i pomogę.

Pan Doktor uprzejmy, bardzo dobrze wytłumaczył wszystko. Zabieg wykonany bardzo sprawnie. Już po 2 godzinach od zabiegu całkowicie zniknął ból. Pozostaje mi tylko polecić Doktora 😄

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Ogromna cierpliwość oraz zrozumienie dla pacjenta i jego niewiedzy. rzetelne i fachowe, a jednak zrozumiale dla szarego człowiek wytłumaczył i opisał chorobę. Bije od doktora ciepło i empatia, polecam serdecznie :)

Bije od doktora ciepło i empatia, polecam serdecznie :)

Konkretny lekarz. Odpowiadał zrozumiale i dokładnie na pytania, wszystko wyjaśnił. Nie miałam poczucia jakiejś zdawkowości odpowiedzi, jak to bywa w przypadku wielu lekarzy. Ten naprawdę rozmawia z pacjentem, słucha ze zrozumieniem i przejrzyście się wypowiada, co wydaje mi się bardzo ważne w lekarskiej profesji. Bardzo dobre wrażenie. Polecam.

Bardzo życzliwy lekarz. Przeprowadził gruntowny wywiad o dolegliwościach z jakimi przyszłam. Poświęcił tyle czasu ile było potrzebne. Dodatkowo bardzo uprzejme nastawienie do pacjenta.Teraz tylko czekam czy diagnoza na pewno była poprawna a więc czy i leki zadziałają, jestem jednak dobrej myśli. Polecam

Świetny lekarz ,widać,że dla niego najważniejsze jest dobro pacjenta.Wszystko tłumaczy w sposób klarowny i odpowiada na każde pytanie.Leczyłam się u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona . Miałem kamień na nerce i po leczeniu, i zabiegu jestem zdrów .Z pełnym zaufaniem do tego lekarza poleca gorąco

Bardzo polecam Pana Doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, jest kompetentny i ludzki. Chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Uważnie słucha pacjenta, poświęca dużo czasu pacjentowi. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za przebieg wizyty.

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora . W prawdzie przebiegła ona dość szybko ale mimo to jestem bardzo zadowolony. Wstępna diagnostyka wyglądało bardzo profesjonalnie. Zobaczymy co z dalszym leczeniem jednak jestem pozytywnych myśli . Polecam

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty u Pana Doktora. Uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził szereg badań i udzielił wyczerpujących informacji na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam

Bardzo profesjonalne podejście do pacjent. cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, zero stresu. Pomógł mi w dość prostej sprawie, ale zrobił to bardzo fachowo. Polecam! szczerze polecam!