lekarz Wojciech Bychawskilekarz Wojciech Bychawski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

Ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza urologa-chirurga oraz wnikliwe podejście do diagnozy pacjenta, zapewniają skuteczność w leczeniu schorzeń związanych z moją specjalizacją.

Zapraszam na konsultacje specjalistyczne z zakresu urologii do gabinetów na prawobrzeżu
i lewobrzeżu Szczecina.

W roku 1975 ukończyłem wydział lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Doświadczenie i solidną praktykę zdobyłem pracując w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie oraz prowadząc przez wiele lat własne gabinety lekarskie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Ultrasonograficznego. Regularnie uczestniczę w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach urologicznych, dzięki którym na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod diagnostyki i
leczenia.

Oferuję także badania z zakresu medycyny pracy wraz z pakietami nielimitowanego dostępu do specjalistów.

Do swojej pracy podchodzę z ogromną pasją.

Zapraszam na wizyty. Chętnie wysłucham i pomogę.

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Konkretny lekarz. Odpowiadał zrozumiale i dokładnie na pytania, wszystko wyjaśnił. Nie miałam poczucia jakiejś zdawkowości odpowiedzi, jak to bywa w przypadku wielu lekarzy. Ten naprawdę rozmawia z pacjentem, słucha ze zrozumieniem i przejrzyście się wypowiada, co wydaje mi się bardzo ważne w lekarskiej profesji. Bardzo dobre wrażenie. Polecam.

Świetny lekarz ,widać,że dla niego najważniejsze jest dobro pacjenta.Wszystko tłumaczy w sposób klarowny i odpowiada na każde pytanie.Leczyłam się u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona . Miałem kamień na nerce i po leczeniu, i zabiegu jestem zdrów .Z pełnym zaufaniem do tego lekarza poleca gorąco

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Bychawskiego. Jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa, odczucia całkowicie pozytywne, kompetentny, uprzejmy i konkretny człowiek. Do ej pory od każdego lekarza wychodziłam z odmową leczenia nazywając mnie 'trudnym pacjentem". a pan doktor podjął to wyzwanie. Polecam

Bardzo życzliwy lekarz. Przeprowadził gruntowny wywiad o dolegliwościach z jakimi przyszłam. Poświęcił tyle czasu ile było potrzebne. Dodatkowo bardzo uprzejme nastawienie do pacjenta.Teraz tylko czekam czy diagnoza na pewno była poprawna a więc czy i leki zadziałają, jestem jednak dobrej myśli. Polecam

Wspaniały konkretny i empatyczny lekarz . W spokojny i zrozumiały sposób wyjaśni i rozwiewa wszelkie wątpliwości . Moje nerwy i emocje związane ze zbliżająca się operacja zostały zminimalizowane nielal do zera . Gorąco polecam :)

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora . W prawdzie przebiegła ona dość szybko ale mimo to jestem bardzo zadowolony. Wstępna diagnostyka wyglądało bardzo profesjonalnie. Zobaczymy co z dalszym leczeniem jednak jestem pozytywnych myśli . Polecam

Bardzo polecam Pana Doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, jest kompetentny i ludzki. Chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Uważnie słucha pacjenta, poświęca dużo czasu pacjentowi. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za przebieg wizyty.

Ogromna cierpliwość oraz zrozumienie dla pacjenta i jego niewiedzy. rzetelne i fachowe, a jednak zrozumiale dla szarego człowiek wytłumaczył i opisał chorobę. Bije od doktora ciepło i empatia, polecam serdecznie :)

Bije od doktora ciepło i empatia, polecam serdecznie :)

Polecam tego urologa. Wizyta odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor miły i uprzejmy, słucha pacjenta i szuka skutecznych metod leczenia. Na miejscu wykonał także USG. Co ważne, przekazuje wyczerpujące informacje i jasne zalecenia odnośnie dalszego postępowania.