lek. med. Wojciech Ceran

WIRTUOZ! 200%ZAUFANIA DLA P. DOKTORA UPRZEJMY PRZYJAZNY KOMPETENTNY FACHOWY SPOKOJNY SŁUCHA PACJENTA WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

WIRTUOZ!
200%ZAUFANIA DLA P. DOKTORA
UPRZEJMY PRZYJAZNY KOMPETENTNY
FACHOWY SPOKOJNY SŁUCHA PACJENTA
WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

Wspaniały specjalista, wie co mówi i robi. Mało mówi, a robi rzeczy wielkie 😊. Jego "postaram się", znaczy tyle, że będzie dobrze. Dał mi drugi raz szansę na normalność, zrobił drugi raz to, czego nikt nie chciał się podjąć 😊. Ogromny szacunek dla doktora 😊

Dr Ceran jest lekarzem kompetentnym, empatycznym, pomocnym itd, itp. Krótko mówiąc - piątka z plusem!

Najlepszy lekarz ortopeda z jakim miałem styczność. W mojej miejscowości żaden lekarz nie stawiał diagnoz, wręcz oskarżali mnie o symulowanie, natomiast dr Ceran mając te same wyniki badań podczas 20 min postawił celną diagnozę, później operację tęż przeprowadził bezbłędnie. A teraz pytanie może ktoś ma namiary na to gdzie dr Ceran przyjmuje prywatnie??????

Pan Doktor operował moje paskudne wieloodłamowe złamanie 3 kości śródręcza prawej ręki. Bardzo zależało mi na szybkim powrocie do pełnej sprawności.... bo też jestem lekarzem wykonującym skomplikowane zabiegi :). Myślę, że najlepszą recenzją pracy Pana Doktora jest opinia ortopedy z innego (konkurencyjnego :)) ośrodka, który widział RTG zrobione po zabiegu. Powiedział, że zrobione jest "bardzo elegancko". Zabieg był w czerwcu - praktycznie do pełnej sprawności wróciłem po miesiącu. Dłoń "jak nowa", bez najmniejszych deficytów, wykonuje całkiem ciekawe operacje :). Dziękuję!

Dziękuję!

Doktor Wojciech Ceran to świetny specjalista - profesjonalista! Mam do niego 100% zaufanie. Nie pozostawia pacjenta bez pomocy. Jest świetnie przygotowany merytorycznie i psychologicznie. Potrafi w zabawny sposób uspokoić najbardziej zestresowaną osobę zarówno przed jak i po operacji. Jest przy tym bardzo miły, uśmiechnięty i opiekuńczy! Polecam usługi Pana Doktora z całego serca, bo to człowiek z pasją!

Wspaniały lekarz!!! W pełni zaangażowany w pomoc pacjentowi. Bardzo duża kultura osobista. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u P. doktora w Poradni Ortopedycznej w Otwocku. Gorąco polecam!!! I ostrzegam, że jeśli ktoś myśli o dowodach wdzięczności - naje się wstydu.

I ostrzegam, że jeśli ktoś myśli o dowodach wdzięczności - naje się wstydu.