dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

Jestem odpowiedzialny i podpisuje się Swoim nazwiskiem pod zarzutami wobec Pana który pozwolił sobie na uwagi co do ciała mojej narzeczonej . cytuje " super dupcie ma Pani i figurkę" . Czy tez inne komentarze w których zachwyca sie częściami ciała molestuje słowem Artur wozniak poznan

po pierwsze nie rozumiem dlaczego moja negatywna opinia zostala usunieta? UWAŻAJCIE proszę na tego lekarza!!!Podczas pierwszej wizyty miły ,ale tylko do momentu kiedy skasuje pieniądze. Niestety zdecydowałam się aby ten Pan operował mi nos i uszy. Efektem korekty nosa jest za dużo wyciętej chrząstki i zapadnięcie nosa w zwiążku z czym nie mogę oddychać. Pan doktor nie przyznaje sie do błedu i sprawa trafiła do ubezpieczyciela gdzie stwierdzili bład Pana doktora ,ale niestety okazało się że nie ma ważnej polisy. Postanowiłam walczyc w sądzie i nie odpuscic,ponieważ chamstwo i arogancję ...

po pierwsze nie rozumiem dlaczego moja negatywna opinia zostala usunieta?
UWAŻAJCIE proszę na tego lekarza!!!Podczas pierwszej wizyty miły ,ale tylko do momentu kiedy skasuje pieniądze. Niestety zdecydowałam się aby ten Pan operował mi nos i uszy. Efektem korekty nosa jest za dużo wyciętej chrząstki i zapadnięcie nosa w zwiążku z czym nie mogę oddychać. Pan doktor nie przyznaje sie do błedu i sprawa trafiła do ubezpieczyciela gdzie stwierdzili bład Pana doktora ,ale niestety okazało się że nie ma ważnej polisy. Postanowiłam walczyc w sądzie i nie odpuscic,ponieważ chamstwo i arogancję trzeba zwalczać tym bardziej że płacimy nie małe pieniądze,a jeśli zajdzie potrzeba nagłosnic to w tv i prasie.
Pozdrawiam Pana Doktora,ponieważ wiem ,ze czesto czyta te opinie.
Monika S

Witam serdecznie. Zabieralam sie do tej opini juz jakis czas. Jestem z Niemiec i mialam operacje u dr Chiciaka w listopadzie 2011r. Powiekszanie piersi implantami 400cc. Mialam nieladne piersi po dwojce dzieci, skorz sporo i przy takich implantach mam pieknie uksztaltowane piersi. Do operacji przgotowywalam sie okolo 2 miesiecy. Po kilku miesiacach z czystym sercem moge powiedziec, ze efekt przerosl moje oczekiwania i jestem wdzieczna za to co doktor dla mnie zrobil. Zglosilam sie na konsultacje do roznych lekarz,ale mialam rozne odczucia. Postawilam na doswiadczenie lekarza dr Chiciaka i polecam kazdej kobiecie z nieciekawzm biustem jaki moj byl. Po zabiegu czulam sie dosc dobrze i nie odczuwalam ubocznych efektow narkozy. Piersi byly opuchniete ale juz ladnie wypelnione. Odczekalam pol roku i moge spokojnie powiedziec,ze wybor lekarza to trafienie w 10!!! Polecila mi go moja przyjacilka, ktorej musze powiedziec o tzm by tu wpisala opinie, bo rowniez jest zadowolona i z pieknzm biustem!!!! Kobietki stawiac na doswiadczenie dr Chiciaka i biust jak marzenie. Zaluje,ze wczesniej nie zrobilam operacji, bo bylo warto! Polecam!!! Sylwia z Niemiec

Leczyłem u Pana Doktora ranę pooperacyjną (zabieg kardiologiczny) z efektem bardzo dobrym. Zastosowane przez Pana Doktora leczenie doprowadziło do ograniczenia stanu zapalnego, całkowitego wygojenia rany, a co ważne (a może i estetycznie najważniejsze) blizna początkowo keloidowa (zgrubiała) po zastosowanym leczeniu spłaszczyła i wyrównała się. Efekt końcowy leczenia bardzo dobry. Lekarz kompetentny, szczery, miły i bardzo komunikatywny. Kontakt w czasie leczenia, zarówno telefoniczny jaki i podczas wizyt godny pochwały. Z własnego doświadczenia wnioskuję, że nie jest to lekarz, któremu zależy na zarobku a na dobru pacjent i jego zadowoleniu. Jestem bardzo wdzięczny za kompleksową pomoc i wspracie, za to wszystko raz jeszcze bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora innym pacjentom i zapewniam, że w razie potrzeby na pewno zgłoszę się raz jeszcze do Pana. Kamil.

Niepolacalabym tego lekarza nikomu,poniewaz mialam powiekszane piersi,i efekt jest straszny ,piersi sa nie rowne,lekarz pomylil rozmiary wkladek ,wczesniej ustalilismy inne rozmiary.Pozatym jest bardzo niemily,moglabym duzo wiecej napisac ale sadzac po usunietych komentarzach to niema sensu

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki o swoją sylwetkę, bo dieta proszę Państwa nie załatwiła wszystkiego. Im więcej chudłam tym bardziej były widoczne zwiotczałe, zwisające dwie fałdy skórne (jedna pod biustem a druga pod brzuchem). Efekty diety przez nadmiar skóry nie wyglądały tak jakbym sobie tego życzyła. Zaczęłam marzyć, że wspaniałym zakończeniem byłoby pozbycie się nadmiaru skóry. A od marzeń wszystko się zaczyna. Z ciekawości zaczęłam przeglądać strony internetowe dot. tej problematyki. Ponieważ potrzebowałam profesjonalnej porady, a pracuję w Swarzędzu, znając opinię o tamtejszej placówce chirurgii plastycznej. Weszłam na stronę: http://www.chirurgica-plastica.com/polska/index.html. Przeczytałam ofertę zabiegów i zapoznałam się z sylwetką Doktora nauk medycznych Wojciecha J. Chiciaka. Szukałam profesjonalisty, osoby doświadczonej i cenionej w swoim zawodzie. Umówiłam się telefonicznie na konsultację. Pan Doktor jak tylko na mnie spojrzał od razu powiedział, że nie ma szans na zlikwidowanie takiego nadmiaru skóry poprzez dalszą dietę, czy ćwiczenia. W grę wchodzi tylko operacja korekcyjna wiotkich powłok brzucha. Nigdy nie byłam operowana, więc zabieg budził we mnie lęk, a po tym jak lekarz zademonstrował jak mogę wyglądać po, nie było już o czym mówić. Uwaga cena zabiegu nie jest tak drastyczna, jak opisują to różne gazety. A obejmuje ona pobyt w klinice przez 2 doby i pełne wyżywienie. Sam zabieg trwał 3 godz. i 45 min., bo było przy mnie co robić (w czasie operacji okazało się, że mam przepuklinę pociążową z którą nieświadomie chodziłam 2 lata!). Chirurdzy, Pani anestezjolog, pielęgniarki z Centrum Medycznego przy ul. Jasielskiej w Poznaniu byli wspaniali. Opiekowali się mną cały czas. W czasie zabiegu do którego zostałam znieczulona zewnątrzoponowo (zastrzyk w kręgosłup, od biustu w dół nic nie czułam, ale byłam w pełni świadoma). Puszczono mi nawet muzykę relaksacyjną. Nie bałam się, ponieważ Pan doktor Chiciak wyjaśnił mi po kolei co się będzie działo. Już w kilka godzin po zabiegu wstałam (z pomocą pielęgniarki) i poszłam siusiu oraz na spacerek korytarzami kliniki. Do domu, a dokładniej do samochodu doszłam już o własnych siłach. Nie odczuwałam żadnego dotkliwego bólu. Nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Uwaga! A teraz najważniejsze. „Mój” lekarz W. J. Chiciak był i jest (2 tyg. po zabiegu) do mojej dyspozycji. Opieka pooperacyjna obejmuje wizyty domowe lekarza – bez dodatkowych opłat!!! W domu miałam ściągane szwy, a później dreny. Gdy tylko coś mnie zaniepokoiło wystarczył jeden telefon a odpowiedzią była konsultacja telefoniczna lub lekarz przyjeżdżał do mnie. Za co bardzo mu wraz z mężem dziękujemy;) Teraz chodzę sobie w miarę swobodnie, blizna goi się bardzo dobrze i mój nowy pępek też. Nie dźwigam, bo do 6 tyg. nie wolno mi tego robić. Wczoraj pojechaliśmy z mężem „w miasto” i czułam się rewelacyjnie w elastycznej bluzeczce. O właśnie dzwoni do mnie Pan Doktor W. J. Chiciak z pytaniem jak się czuję i czy wszystko w porządku
Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, bo dość masz upokorzeń oddaj się w ręce sprawdzonego lekarza – DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH WOJCECHA J. CHICIAKA tel. kontaktowy 601 721 725.
Monika

Najlepszy lekarz jakiego poznałam!To dzięki niemu moja órka odzyskała wiarę w siebie i resztę świata,którą "niechcący" zachwiała NAUCZYCIELKA!