Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem. Polecam.

Polecam.

Witam jestem po plastyce brzucha efekt jest extra i lekarz tez mily opiekunczy wszystko wytlumaczy zabieg robilam w medicosie w lublinie opieka jest super :)

Ja własną ocenę i opinię wystawiłem temu lekarzowi -Wojciechowi Chromińskiemu na stronie "Znany Lekarz" ,bo zachowanie lekarza wobec klienta było fatalne ,lekceważące . Tylko dlatego ,że wykryłem nieprawidłowości jakimi posługuje się Wojciech Chomiński .Dodam ,że lekarz Wojciech Chomiński wykonywał u mnie zabieg -przeszczep włosów .

jestem po zabiegu powiększania piersi, jestem bardzo zadowolona z efektu jak i podejścia dr Chromińskiego, sympatyczny, rzeczowy, opiekuńczy

Świetny lekarz bardzo rzeczowy z super podejściem do dzieci (przynajmniej tak było w przypadku mojego dziecka)Zaznaczam że byłam na wizycie na umowę z nfz i nie odczułam z tego powodu żadnego dyskomfortu. Polecam.

Bardzo rzeczowy lekarz. Dwa miesiące temu miałam przeprowadzoną operację na odstające uszy. Efekt jest rewelacyjny, z moimi uszami poradził sobie świetnie :D

Rzeczowy, konkretny, uprzejmy. Bardzo dobrze poradził sobie ze starymi, głębokimi bliznami. Polecam jak najbardziej!

szacun dla tego goscia,tak jak ktos juz wspomnial masz wrazenie jak bys byl w prywatnej klinice!!!

Odbylam operację rekonstrukcji piersi, zabieg od początku do końca prowadzony profesjonalnie! Polecam każdemu!

Bardzo dobry lekarz, jestem po zabiegu, mam nadzieję że blizny będą mało widoczne.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Lublin"?

Piotr Piwowarek

Chirurg ogólny