lek. med. Wojciech Chylickilek. med. Wojciech Chylicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lek. med. Wojciech Chylicki

"W mojej codziennej pracy nie szczędzę wysiłków aby stworzyć świat przyjazny kobiecie.

Jestem świadomy tego z jakim stresem ...

Jestem świadomy tego z jakim stresem wiąże się zwykle wizyta u ginekologa. Wiem również, że wstyd i lęk przed badaniem powodują często rezygnację z regularnej zalecanej profilaktyki (w tym badań ginekologicznych), a nawet zwykłych porad.

Jako lekarz ginekolog znający wrażliwość kobiet i specyfikę zawodu, staram się, by pobyt w moim gabinecie był jak najmniej stresujący,
a badanie w miarę możliwości delikatne i bezbolesne"

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz polecam go chodzę do niego prawie 5 lat od pierwszej ciąży i a teraz jestem już w 2 ciąży i nie boje się iść do pana doktora chodź osobiście boje się lekarzy godny polecenia więc polecam :)

Chodzę do niego państwowo, byłam też prywatnie bo zaszłam w ciążę, a jest tak dobrym ginekologiem, że trzeba czekać 1,5miesiąca na wizytę (czasem nawet2m-ce). Czy to wizyta prywatna czy publiczna zawsze jest rzetelny, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, co najważniejsze jest dokładny. Wspaniały lekarz!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Poświęca każdej pacjentce dużo czasu (pomimo pełnej poczekalni). Odpowie z cierpliwością na każde pytanie ile trzeba to tyle zleci badań byle nic nie pominąc. Gdy coś złego się dzieje (w moim przypadku tak było) to gdy wychodziłam z gabinetu od tego lekarza to nie chciałam biec na konsultacje do kogoś innego bo wiedziałam że Dr zrobił wszystko tak jak trzeba nic nie przeoczył. Jest naprawdę kompetentny i godny polecenia!

Cierpliwy, kulturalny i kompetentny. Poświęca tyle czasu pacjentce ile wymaga jej sytuacja. POLECAM każdej kobiecie, która chce być traktowana jak "człowiek" w polskiej publicznej służbie zdrowia.

Bardzo dobry lekarz, miałam robiona nadżerke, byłam pełna obaw bo duzo o tym czytałam, jednak podejście do pacjenta , sposób w jaki wyjaśnia wszelkie wątpliwości, sprawił . ze wizyta przebiegła bardzo przyjemnie, super będę polecać dr każdej mojej znajomej , naprawde jest dobry w tym co robi.

Byłam u doktora pierwszy raz, bez niczyjego polecenia. Bałam się, ponieważ jestem w ciąży i chciałam aby ciążę poprowadził ktoś dobry,zresztą o czym marzy każda przyszła mama.Mimo młodego wieku, dr Chylicki zaskoczył mnie swoimi kompetencjami, delikatnością, poświęconym mi czasem, wytłumaczył mi wszystko od A do Z...mam nadzieję, że przyszłe wizyty będą równie przyjemne jak ta.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora! Dziewczyny nie zastanawiacie się do kogo iść- już nikt inny prócz dr Chylickiego. Miałam wcześniej 3 lekarzy, którzy nie "zaspokoili" moich oczekiwań.Polecam!!!

bardzo miły lekarz polecam chodziłam do medici do dr szulca tragedia nie lekrz a dr chylicki bardzo uprzejmy i kompetentny godny zaufania

bardzo dobry lekarz. cały czas się u niego lecze. ciężko jest się dostać ale warto czekać. ma podejście do pacjentki i jest dokładny nigdy niczego nie przeoczy:)

Lekarz godny polecenia,chozę do pana od początku ciązy miły ,odpowiada na szereg moich pytań.tylko polecać.