lekarz Wojciech Cnota

Ginekolog

Do czasu kiedy nie poznałam Pana Doktora Wojciecha Cnoty nie wierzyłam w ''lekarzy z powołania'', jednak on mnie uświadomił, że istnieją i on jest jednym z nich. Jest niesamowicie dobrym człowiekiem, który nie ważne czy wizyta płatna czy nie zawsze będzie pacjenta traktował równo z innymi! Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już ...

Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już mnie okrzyczeli za narzucanie się)!! Jest lekarzem godnym polecenia i już teraz wiem, że lepszego nie znajdzie nikt!
Inteligentny, miły, sympatyczny i co ważne WYROZUMIAŁY!!
Może wydawać się na znudzonego i zmęczonego ale mu wolno ponieważ z tego co zauważyłam nie ma wolnej chwili, jak nie ma go w klinice to jest w szpitalu! Mimo tego zawsze jest pełnym optymizmu człowiekiem!
DO POLECENIA!

Lekarz z powołania, a do tego wspaniały, pogodny człowiek. Zawsze poświęca dużo czasu, informuje, udziela wszystkich wyjaśnień (pytań podczas choroby nowotworowej mojej mamy /rak szyjki macicy/ miałyśmy bardzo dużo... w sumie w szpitalu była kilka tygodni). Dzisiaj moja mama jest już zupełnie zdrowa, a to jego zasługa. Polecam każdemu z czystym sercem!!

Byłam niedawno u Pana Doktora W.Cnoty na amniopunkcji.Wytłumaczył mi wszystko od A-Z.Począwszy od tego jak wygląda badanie i co będzie po kolei wykonywał.Przy tym wszystkim był bardzo miły i sympatyczny.Miałam wrażenie , że z doktorem znamy się od lat.Naprawdę w trudnej dla mnie chwili, potrafił podtrzymać na duchu..a powiem nawet, że rozwiał poniekąd moje wątpliwości dotyczące , że dzidziuś może być chory.Panie doktorze dziękuje z całego serca.!!! Ola z Cz-wy

Ola z Cz-wy

Polecam dr. Cnotę jak nikogo innego, bo takich lekarzy jest widocznie tak niewielu, że nie poznałam dotąd innego lekarza z tak dobrym podejściem do pacjentki i do problemu i z tak wielkim sercem, że pacjentka nawet w najgorszej sytuacji nie jest w stanie się załamać - za to mu bardzo dziękuję (i za uratowanie mi życia). Rzeczywiście potrafi w pełni wytłumaczyć metodę leczenia, a co do zaufania to wzbudza tak ogromne, że nawet na stole operacyjnym powiedziałam, że mu zaufałam. DZIĘKUJĘ, OGROMNIE DZIĘKUJĘ!!! :D Pan dr. jest wspaniałym człowiekiem! :D

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Całą ciążę "książkową" na szczęście prowadził z pełnym profesjonalizmem. Odbierał naszą Marcelkę (która za kilka dni skończy rok) i był przy tym niezwykle delikatny, miły i fachowy. Gdyby nie jego pomoc, nie wiemy, jakby się to mogło zakończyć, bo ostatnia faza była nieciekawa... DZIĘKUJEMY. I życzymy Panie Doktorze wszytskiego najlepszego w życiu osobistym. I dużo zdrowia i wypoczynku! :)

Zdecydowanie polecam Pana Doktora!

Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo uprzejmy, bardzo delikatny. Bardzo dobrze wytłumaczył co i jak... Polecam tego lekarza.

Wspaniały Człowiek który uratował moją żonę. W pełni poświęca się pacjentom, wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Jest profesjonalistom. Dodam jeszcze że w Jeleniej Górze nie potrafiono udzielić nam pomocy, której udzielił nam dr. Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy.

Wybitny specjalista w dziedzinie leczenia prenatalnego. Miałam kontakt z panem doktorem przy problemach z ciążą, gdzie u mojej nienarodzonej córeczki wykrył poważną wadę genetyczną. Niestety była to wada, która nie dawała najmniejszych szans na to by nasze dziecko mogło żyć, ale pan doktor zrobił wszystko co było w jego mocy (jestem o tym przekonana), żeby naszej córeczce poprawić komfort "bycia" w ostatnich tygodniach jej życia pod moim sercem. Między innymi dzięki doktorowi,przetrwaliśmy jakoś te ciężkie i straszne dla nas chwile (choć do dziś tak naprawdę nie wiem jak nam się ...

Wybitny specjalista w dziedzinie leczenia prenatalnego.
Między innymi dzięki doktorowi,przetrwaliśmy jakoś te ciężkie i straszne dla nas chwile (choć do dziś tak naprawdę nie wiem jak nam się to udało).
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO.

Serdecznie polecam lekarza.Kompetentny miły, potrafi podejść do pacjentki w delikatny sposób

Fantastyczny lekarz, prowadził moją ciąże, odbierał poród :))) Polecam wszystkim przyszłym rodzicom i nie tylko:) A co do opinii, że pan doktor jest znudzony to raczej jest zmęczenie:)))

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ruda Śląska"?

SPZOZ Lipa 3

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski