dr n. med. Wojciech Cnota

Osobowość. Tyleż kompetentny, co życzliwy i sympatyczny. Nie ma, niestety, drugiego lekarza, któremu, jak dr. Cnocie, ufałabym w 100% i polecała każdemu, kto pyta o najlepszego ginekologa na Śląsku. Chodzę do niego od 2009 r. Nigdy mnie nie zbył, nie zlekceważył moich obaw, nie pozostawił czegokolwiek bez wyjaśnienia. Emanuje ciepłem i spokojem. Dobry lekarz i dobry człowiek.

Gdy trafiłam do doktora byłam zrozpaczona moim stanem. Po wyjściu z gabinetu poczułam, że jestem w dobrych rękach. Doktor emanował spokojem, opanowaniem i fachowością. Wszystko mi objaśnił i nie sprawiał wrażenia, że gdzieś się śpieszy. Byłam pod ogromnym pozytywnym wrażeniem osobowości dr Wojciecha Cnoty. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Miałam ogromne szczęście trafić na tak wyjątkowego Człowieka. Dziś wracam do sprawności i jestem szczęśliwa, że wszystko się tak skończyło. Jest Pan nieoceniony. Bardzo dziękuję.

Jest Pan nieoceniony. Bardzo dziękuję.

Lekarz idealny. Bardzo dobrze wykształcony a przy tym nie wyobrażalnie ludzki. Każda jego pacjentka czuje się wyjatkowa. Miły, serdeczny i kompetenty lekarz. Prawdziwe powołanie które nie da się połknąć rutynie. Polecam każdej kobiecie która chcę poczuć że lepiej nie mogła trafić.

Dla kazdej kobiety ktora chce być pewna, że zrobiła wszystko dla siebie czy dla dziecka może swobodnie odpowiedzieć że tak jeślli była pod opieką dr.Cnoty. Byłam w ciąży..... nie udało się. Ale wiem, że zrobiłam wszystko aby uratować moje dzieci. Dr. Cnota nie jest Bogiem, który mógłby zmienić świat ale jako człowiek był przy mnie. Kiedy znów będę mogła starać się o dziecko znów będę pod jego opieką.

Bardzo miły spokojny człowiek. Jako lekarz konkretny. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka a nie jak przedmiotu. Pacjentowi poświęca na wizycie tyle czasu ile powinien poświęcać lekarz. Z panem doktorem spotkałam się podczas leczenia mojej mamy i nadal spotykamy się na wizytach kontrolnych po operacji. Do gabinetu pana doktora w fundacji Genom zawsze kolejka, to znaczy, że pan doktor cieszy się zaufaniem. Dziękuję za okazane człowieczeństwo i pomoc.

Wspaniały lekarz, świetny specjalista. Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza. Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru. Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan rewelacyjny!!!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

Wspaniały lekarz, świetny specjalista.
Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza.
Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru.
Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Jest Pan rewelacyjny!!!!!
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

Wspaniały lekarz! Z powołania. Przesympatyczny i kompetentny, a do tego po prostu bardzo dobry człowiek. Uratował życie mojej mamie (rak szyjki macicy), za co będziemy mu wdzięczne do końca życia. Nie ma słów, które to wyrażą.

niezwykły człowiek i doskonały lekarz, polecam każdej przyszłej mamie.. dr specjalizuje sie w badanich prenatalnych ale prowadzi równiez ciąże dr Wojciech Cnota jest bardzo kompetentny i miły.. plusem centrum medycznego jest doskonała kadra

plusem centrum medycznego jest doskonała kadra

Lekarz nie zapytał nawet kiedy była ostatnia miesiączka.Wizyta trwała 5 minut.

Lekarz nie zapytał nawet kiedy była ostatnia miesiączka.Wizyta trwała 5 minut.