lekarz Wojciech Cnota

Ginekolog

Pomimo swojej rzekomej "sławy" dr Cnotę radzę omijać. Zgłosiłam się do dr z prośbą o poprowadzenie zagrożonej ciąży trojaczej (jednojajowa, jednołożyskowa, z wadami wrodzonymi jednej z córeczek). Doktor znał więc sytuację ponieważ zjawiłam się u niego z badaniami prenatalnymi w ręku (nie musiał więc sam się fatygować, żeby je robić). Wspomnę tylko, że wizyty (na szczęście tylko dwie) były prywatne. Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób: 1. Trwała 5, max 10 min 2. Dr nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, zupełnie o nic nie pytał 3. Nie odpowiadał na ...

Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób:
1. Trwała 5, max 10 min
2. Dr nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, zupełnie o nic nie pytał
3. Nie odpowiadał na zadawane przez mnie pytania albo odpowiadał w sposób zdawkowy i kpiący- tak jakby w jego mniemaniu pytania, jak dzieci się rozwijają, czy przepływy są prawidłowe, ile córeczki ważą itp były stratą czasu
4. Nigdy nie zlecił żadnych badań (z krwi, wymazów itp).
5. Odmawiał zapoznania się z wynikami badania prenatalnego - pomimo, że prosiłam go o to (de facto on sam jako lekarz powinien wiedzieć jak istotne są informacje tam zawarte)
6. Ani raz nie przeprowadził badania ginekologicznego
7. Na pytanie dotyczące płci odpowiedział, że nie jest to dla niego ważne
8. Gdy poprosiłam o zdjęcie usg córeczek drwiąco odmówił
9. Nie przepisał żadnych leków/ suplementów/ witamin choć w momencie zgłoszenia się do niego przyjmowałam leki na podtrzymanie ciąży. Gdy wyraźnie znudzony powiedział na do widzenia czy "coś jeszcze" zapytałam jakie leki oraz w jakich dawkach mam przyjmować. Odpowiedział drwiąco "jak Pani uważa". Kpina!

Całkowicie odradzam!

Po pierwszej wizycie mialam mieszane uczucia do Pana doktora. Teraz jestem w stanie ocenic na 5 kazda wizyte a widze sie z lekarzem bardzo czesto. Czuje sie bezepiecznie i wszystko przebiega profesjonalnie. Na kazde pytanie dostaje kompetentna odpowiedz. Konkretna . Za kazdym razem podczas wizyty Pan dr wszytsko dokladnie sprawdza sam proponuje nastepna wizyte dla bezpieczenstwa malucha w dosc szyvkim terminie. Polecam serdecznie bo Pan dr to bardzo profesjonalny i sympatyczny czlowiek 🙂

Niestety muszę również przyznać, że szczerze odradzam wizyty u w/w lekarza. rzeczywiście parę lat temu wyglądało to inaczej , teraz po wizycie u dr Cnoty przez parę godzin dochodziłam do siebie - byłam w szoku i miałam "kaca moralnego' że wydałam tyle pieniędzy za takie "coś" - szukam słów aby określić moją wizytę u dr... Czas trwania 5 min., lepiej o nic nie pytać bo się człowiek naraża na kpinę, lub coś innego ogólnie - może po prostu zacytuję osobę, która się wydała opinię przede mną - w 100% podpisuję się pod nią. Dodam jeszcze, że brak fartuch (oczywiście zauważyliśmy wszyscy logo koszuli) i maseczki (w dzisiejszych czasach) świadczy po prostu o braku szacunku dla innych ludzi.
"Nie uzyskałam od doktora żadnego wsparcia. Jako lekarz jest całkowicie nieprofesjonalny, lekceważący i nieodpowiedzialny, jako człowiek nieprzystępny i drwiący."
Również całkowicie odradzam:(

,,WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR UZDRAWIANIA NIE ZNA GRANIC,, Z całego serca POLECAM doc.Wojciecha Cnotę. Dziękuję dotorowi za jego profesjonalizm,delikatność za okazane serce w trudnych dla mnie chwilach. Za przeprowadzoną operację i uratowanie zdrowia. Wspaniałemu personelowi Oddziału Ginekologii Szpitala Miejskiego(Godula)za opiekę,ciężką pracę,troskę,za poczucie humoru które dodaje mnóstwo optymizmu i które pozwala przezwyciężyć stres związany z leczeniem. PANIE DOCENCIE DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. Małgorzata Grzyb

,,WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR UZDRAWIANIA NIE ZNA GRANIC,,
Z całego serca POLECAM doc.Wojciecha Cnotę.
Za przeprowadzoną operację i uratowanie zdrowia.
PANIE DOCENCIE DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
Małgorzata Grzyb

Najlepszy z najlepszych! Z fachowym podejściem do każdej pacjentki, a przy tym serdeczny :) Dziękuję za opiekę podczas ciązy!

Nie wiem co się stało z tym lekarzem jeszcze 4 lata temu dała bym mu same 5 dziś ocena 1 jest za wysoka :/ Zapewniając że dziecko jest już w odpowiednim tygodniu do rodzenia po dwóch nieudanych próbach zlecił szybkie ciecie. Po dwóch dniach okazało się że dziecko niby to terminowo wywoływane od tygodnia jest wcześniakiem. Niepotrzebne ciecie nie potrzebne nerwy. A gdy podeszłam z prośbą o wyjaśnienie powiedział że nie pamięta swojej decyzji.

Pan dr niestety powinien zejsc na ziemie. Na pytanie co radzi na zaparcia odpowiada że zaparcia to krajobraz ciąży, na pytanie jakie suplementy doradzi mówi że suplementy to marketing. Większość wizyty milczy A na pytanie odpowiada arogancko. Na oddziale nawet nie zagląda do swoich pacjentek.

Na oddziale nawet nie zagląda do swoich pacjentek.

Do czasu kiedy nie poznałam Pana Doktora Wojciecha Cnoty nie wierzyłam w ''lekarzy z powołania'', jednak on mnie uświadomił, że istnieją i on jest jednym z nich. Jest niesamowicie dobrym człowiekiem, który nie ważne czy wizyta płatna czy nie zawsze będzie pacjenta traktował równo z innymi! Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już ...

Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już mnie okrzyczeli za narzucanie się)!! Jest lekarzem godnym polecenia i już teraz wiem, że lepszego nie znajdzie nikt!
Inteligentny, miły, sympatyczny i co ważne WYROZUMIAŁY!!
Może wydawać się na znudzonego i zmęczonego ale mu wolno ponieważ z tego co zauważyłam nie ma wolnej chwili, jak nie ma go w klinice to jest w szpitalu! Mimo tego zawsze jest pełnym optymizmu człowiekiem!
DO POLECENIA!

Lekarz z powołania, a do tego wspaniały, pogodny człowiek. Zawsze poświęca dużo czasu, informuje, udziela wszystkich wyjaśnień (pytań podczas choroby nowotworowej mojej mamy /rak szyjki macicy/ miałyśmy bardzo dużo... w sumie w szpitalu była kilka tygodni). Dzisiaj moja mama jest już zupełnie zdrowa, a to jego zasługa. Polecam każdemu z czystym sercem!!

Byłam niedawno u Pana Doktora W.Cnoty na amniopunkcji.Wytłumaczył mi wszystko od A-Z.Począwszy od tego jak wygląda badanie i co będzie po kolei wykonywał.Przy tym wszystkim był bardzo miły i sympatyczny.Miałam wrażenie , że z doktorem znamy się od lat.Naprawdę w trudnej dla mnie chwili, potrafił podtrzymać na duchu..a powiem nawet, że rozwiał poniekąd moje wątpliwości dotyczące , że dzidziuś może być chory.Panie doktorze dziękuje z całego serca.!!! Ola z Cz-wy

Ola z Cz-wy