lekarz Wojciech Cnota

Ginekolog

,,WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR UZDRAWIANIA NIE ZNA GRANIC,, Z całego serca POLECAM doc.Wojciecha Cnotę. Dziękuję dotorowi za jego profesjonalizm,delikatność za okazane serce w trudnych dla mnie chwilach. Za przeprowadzoną operację i uratowanie zdrowia. Wspaniałemu personelowi Oddziału Ginekologii Szpitala Miejskiego(Godula)za opiekę,ciężką pracę,troskę,za poczucie humoru które dodaje mnóstwo optymizmu i które pozwala przezwyciężyć stres związany z leczeniem. PANIE DOCENCIE DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. Małgorzata Grzyb

,,WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR UZDRAWIANIA NIE ZNA GRANIC,,
Z całego serca POLECAM doc.Wojciecha Cnotę.
Za przeprowadzoną operację i uratowanie zdrowia.
PANIE DOCENCIE DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
Małgorzata Grzyb

Najlepszy z najlepszych! Z fachowym podejściem do każdej pacjentki, a przy tym serdeczny :) Dziękuję za opiekę podczas ciązy!

Pan dr niestety powinien zejsc na ziemie. Na pytanie co radzi na zaparcia odpowiada że zaparcia to krajobraz ciąży, na pytanie jakie suplementy doradzi mówi że suplementy to marketing. Większość wizyty milczy A na pytanie odpowiada arogancko. Na oddziale nawet nie zagląda do swoich pacjentek.

Na oddziale nawet nie zagląda do swoich pacjentek.

Do czasu kiedy nie poznałam Pana Doktora Wojciecha Cnoty nie wierzyłam w ''lekarzy z powołania'', jednak on mnie uświadomił, że istnieją i on jest jednym z nich. Jest niesamowicie dobrym człowiekiem, który nie ważne czy wizyta płatna czy nie zawsze będzie pacjenta traktował równo z innymi! Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już ...

Jestem już w 39 tygodniu ciąży, prowadził ją całą i nawet w ostatnich tygodniach, jak prawie nachodziłam go w gabinecie mając co chwila przeczucia, że jest coś nie tak badał mnie i moją dzidzię bez żadnego mruczenia pod nosem (a inni lekarze by już mnie okrzyczeli za narzucanie się)!! Jest lekarzem godnym polecenia i już teraz wiem, że lepszego nie znajdzie nikt!
Inteligentny, miły, sympatyczny i co ważne WYROZUMIAŁY!!
Może wydawać się na znudzonego i zmęczonego ale mu wolno ponieważ z tego co zauważyłam nie ma wolnej chwili, jak nie ma go w klinice to jest w szpitalu! Mimo tego zawsze jest pełnym optymizmu człowiekiem!
DO POLECENIA!

Lekarz z powołania, a do tego wspaniały, pogodny człowiek. Zawsze poświęca dużo czasu, informuje, udziela wszystkich wyjaśnień (pytań podczas choroby nowotworowej mojej mamy /rak szyjki macicy/ miałyśmy bardzo dużo... w sumie w szpitalu była kilka tygodni). Dzisiaj moja mama jest już zupełnie zdrowa, a to jego zasługa. Polecam każdemu z czystym sercem!!

Byłam niedawno u Pana Doktora W.Cnoty na amniopunkcji.Wytłumaczył mi wszystko od A-Z.Począwszy od tego jak wygląda badanie i co będzie po kolei wykonywał.Przy tym wszystkim był bardzo miły i sympatyczny.Miałam wrażenie , że z doktorem znamy się od lat.Naprawdę w trudnej dla mnie chwili, potrafił podtrzymać na duchu..a powiem nawet, że rozwiał poniekąd moje wątpliwości dotyczące , że dzidziuś może być chory.Panie doktorze dziękuje z całego serca.!!! Ola z Cz-wy

Ola z Cz-wy

Polecam dr. Cnotę jak nikogo innego, bo takich lekarzy jest widocznie tak niewielu, że nie poznałam dotąd innego lekarza z tak dobrym podejściem do pacjentki i do problemu i z tak wielkim sercem, że pacjentka nawet w najgorszej sytuacji nie jest w stanie się załamać - za to mu bardzo dziękuję (i za uratowanie mi życia). Rzeczywiście potrafi w pełni wytłumaczyć metodę leczenia, a co do zaufania to wzbudza tak ogromne, że nawet na stole operacyjnym powiedziałam, że mu zaufałam. DZIĘKUJĘ, OGROMNIE DZIĘKUJĘ!!! :D Pan dr. jest wspaniałym człowiekiem! :D

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Całą ciążę "książkową" na szczęście prowadził z pełnym profesjonalizmem. Odbierał naszą Marcelkę (która za kilka dni skończy rok) i był przy tym niezwykle delikatny, miły i fachowy. Gdyby nie jego pomoc, nie wiemy, jakby się to mogło zakończyć, bo ostatnia faza była nieciekawa... DZIĘKUJEMY. I życzymy Panie Doktorze wszytskiego najlepszego w życiu osobistym. I dużo zdrowia i wypoczynku! :)

Zdecydowanie polecam Pana Doktora!

Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo uprzejmy, bardzo delikatny. Bardzo dobrze wytłumaczył co i jak... Polecam tego lekarza.

Wspaniały Człowiek który uratował moją żonę. W pełni poświęca się pacjentom, wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Jest profesjonalistom. Dodam jeszcze że w Jeleniej Górze nie potrafiono udzielić nam pomocy, której udzielił nam dr. Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy.