Nie ma tak wspaniałego lekarza i czlowieka. To był wspianiały, mądry i przyjazny lekarz. Szkoda wielka ,że niestety nie ma Go już wśród nas.

Zdecydowanie polecam wszystkim. Mnie pomógł w chorobie, wydaje mi się, że jest bezinteresowny , zawsze ma czas dla pacjenta - jest nawet za dużo zatroskany o stan pacjenta. Od strony medycznej tłumaczy wyczerpująco jednostkę chorobową.

zdecydowanie spelnil moje oczekiwania jako lekarz, kompetentny, uprzejmy,polecam osobom,ktore mają zle zdanie o lekarzach a napewno zmienią je przynajmniej w tym przypadku.

Krótko - genialny lekarz - to mówi samo za siebie. Gorąco polecam.

Krótko - genialny lekarz - to mówi samo za siebie. Gorąco polecam.

Lekarz z powołania,profesjonalista. Wzór dla początkujących adeptów medycyny.

Lekarz z powołania,profesjonalista.
Wzór dla początkujących adeptów medycyny.

prawdziwy lekarz ,z powołaniem ,wiele lat jest moim lekarzem polecam innym kobietom

prawdziwy lekarz ,z powołaniem ,wiele lat jest moim lekarzem
polecam innym kobietom

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Zawsze rzeczowo i fachowo rozwiązuje mój problem, wszystko dokładnie tłumaczy, więc nie zostaje się samemu ze swoim problemem i z niewiedzą o chorobie.

lekarz wzbudzajacy zaufanie, ma podejscie do pacjetnow.. wg mnie jest to lekarz z powolania :)

Lekarz z powołania Polecam wszystkim pełny profesjonalizm nie tylko jako ginekolog ale również jako lekarz rodzinny. Wzór do naśladowania dla innych lekarzy . Ania

Wzór do naśladowania dla innych lekarzy .

Ania

Anioł, nie człowiek :). Gdy wchodzisz do Jego gabinetu, czujesz się, jakbyś był jedynym pacjentem na świecie. Pomoc, jaką okazał mnie,Synowi i Męzowi jest nieoceniona. Niezawodny, oddany, żywa definicja PRAWDZIWEGO LEKARZA. Dziękuję Ci za wszystko.