lek. dent. Wojciech Czopor

3,6
3,7
3,5
3,3

Pan Wojciech jest lekarzem nieco roztrzepanym i zabieganym, ale to dla tego że ma dużo pracy, pracuje w dwóch gabinetach. W gabinecie jest najnowocześniejszy sprzęt, widać że jara się nowymi technologiami. Jest to bardzo uprzejmy lekarz , robi wszystko dla pacjenta. Raz nawet otworzył dla mnie gabinet w niedzielę wieczorem, bo akurat wtedy byłam w poznaniu. Poza leczeniem jest też wykładowca , uczy innych ortodontow. Co do leczenia to ok, ale leczenie wyszło dłuższe niż przewidywane, no i pan Wojciech proponował że wyleczy tylozgryz aparatem ortodontycznym, co chyba nie jest mozliwe

U Wojtka leczyłem zęby 4 lata. Jest na prawdę wporządku, zna się na rzeczy. Z totalnego bałaganu w mojej szczęce zrobił idealny zgryz. Jedyny minus to to, że jest nieco roztrzepany i notorycznie ma opóźnienia ;) W ogóle mi to nie przeszkadza ponieważ jestem taki sam ;)

Bardzo bardzo polecam! Za wizytę kontrolną, nic nie pobrał, informuje z góry jak będzie przechodzić leczenie. Jestem trębaczem i podczas gdy zbyt długo grałem, dwójka która dosyć odstawała mocno mnie raniła, czasem tak że przebijała skóra i tworzyła ranę. Pan Wojciech uratował mi życie proponując Clear Aligner. Korekcja dotyczyła całego górnego układu, nie tylko tego pojedynczego zęba. Jedynie co, to to iż przewidywane serie ( do 6-7) zwiększyły się to 8. Podejście świetne, uprzejmy, rzetelny, szczery i uczciwy. Polecam

Naprawdę, lekarz, do którego warto się udać. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, dodatkowe spotkania kontrolne były za darmo. Zastanawiam się skąd takie negatywne opinie. Znam Pana Czopora od paru lat i wiem jaki jest. Parę moich znajomych także korzystało z usług Pana Czopora i żadna nie miała żadnych uwag. Polecam!

Serdecznie polecam! :) Człowiek uczciwy, widać kocha swoją pracę, uprzejmy i widać, że zna się na rzeczy. Za dodatkowe diagnostyki nie brał nic, a kontakt prawie bez zarzutów. Serdecznie polecam!

Jestem zdziwiony czytając negatywne komentarze. Dr Wojciech nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wizyte, nawet za diagnostyke. Przykłada się i wszystko jest fachowo załatwiane. Polecam

Bardzo nieslowny. Nie Mozna sie skontaktowac. Robi dobre wrazenie. Niby Mila osoba. Odradzam jako lekarza

jest ortodontą chyba tylko dlatego że w ówczesnych czasach kształcili tak jak teraz-mało kompetentnie. Jedyną zaletą jest uprzejmość i poświęcenie czasu (gdy już siedzimy w gabinecie) bo wie że dobranie się do portfela to kwestia czasu. Jeśli chodzi o choroby to faktycznie tłumaczy, ale tyle ile zje, a wie nie wiele więcej- moją chorobę diagnozuje się w wieku 15-16 lat i wtedy się coś robi!! Od tego wieku do niego chodziłem i nie powiedział nic- dopiero gdy usunięto mi ósemkę dowiedziałem się, że teraz to już tylko operacja. Więcej gada ...

Jeśli chodzi o choroby to faktycznie tłumaczy, ale tyle ile zje, a wie nie wiele więcej- moją chorobę diagnozuje się w wieku 15-16 lat i wtedy się coś robi!! Od tego wieku do niego chodziłem i nie powiedział nic- dopiero gdy usunięto mi ósemkę dowiedziałem się, że teraz to już tylko operacja. Więcej gada niż to warte i tym wzbudza zaufanie. Jak pułapka na myszy wabi serkiem tak on klientów.
Zapomniałem dodać że przez niego po raz drugi będę musiał mieć zakładany stały aparat+operacja...
serdecznie NIE polecam
PS.W poznaniu jest na pewno wiele więcej dobrych ortodontów

Bardzo dobry lekarz, prosto wyjaśnia plan leczenia i zawsze jest sympatyczny, widać że jest hobbystą- lubi swoją pracę i wykonuje ją perfekcyjnie. Cieszę się, że kolega polecił mi właśnie dr Czopora. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy specjalisty to polecam iść właśnie do niego.

założył mi aparat na dół który doslownie po 20 min. odgryzłem ortodonta stwierdził sam ze troche sie pospieszyl z tym jego wina -- dodzwonic sie tam nie sposób na wizyte <chyba najbardziej z tego wszyst. mnie to denerwowało> leczyłem sie w miedzyrzeczu i kostrzyniu tam mialem blisko po prostu mozna powiedziec ze w kilka dni zwinol interes i przeniósł sie do poznania co strasznie utrudniło wszystko głównie dojazd <jechać cały dzien na 15 min. posiedzenie na fotelu > na dzien dzisiejszy szukam innego ortodonty i praktycznie wszystko na nowo z dolnym uzebieniem < JA ODRADZAM > mnie znajoma wysterowała ps. zaczynałem leczenie --zapewniano mnie ze kwestia 8 mies.--- dzis przeszlo 1.5 roku i cały dół do robienia

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Poznań"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2