Wojciech Czubek

Pana doktora Wojciecha Czubka poznałam w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku, w którym miała mieć miejsce moja operacja. Wstępnie miał ją przeprowadzić inny lekarz ale ostatecznie przeprowadził ją dr Czubek. Operacja udała się i jak mi później powiedziano nie było żadnych powikłań, chociaż operacja należała do tych trudnych.W kontakcie Pan Doktor był bardzo miły. Polecam. Przy okazji chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię o cały personelu Oddziału Chirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym , w Białymstoku.

Taki okrzyczany lekarz a nie potrafił bez powikłań i kardynalnych zaniedbań przeprowadzić prostej operacji wprawdzie onkologicznej ale wszystko było klarowne i pod kontrolą. Po co "pchał się " z laperoskopem skoro każdy przeciętny człowiek wie , że jeśli wcześniej pacjent był operowany metodą tradycyjną to na pewno są zrosty . Zlekceważył przeciwskazania i chciał poeksperymentować. To z jego winy wszystko się zblokowało i przestały pracować nerki. To on ponosi moralną i zawodową odpowiedzialność za to że w wyniku jego błędu doszło do zatrucia organizmu i śmierci bliskiej mi osoby 12.11. 2017r.

Fatalny lekarz. Przez niego zmarła droga mi osoba 12.11.2017r. radzę omijać go szerokim łukiem . Nie polecam. Te opinie o nim to są napisane "na wyrost"

Pan doktor to nie tylko znakomity lekarz, ale także wspaniały człowiek.Oprócz fachowej wiedzy posiada cenną umiejętność przekazywania informacji o chorobie. Wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnia. Pacjent traktowany jest z uwagą i szacunkiem. Jestem pełen uznania. Dziękuję Panie Doktorze - wdzięczny pacjent Józef S.

Najlepszy lekarz i czlowiek pod sloncem!!! Uratował mi zycie, dziekuje Bogu, ze wlasnie ten lekarz mnie operował,bede mu wdzieczna do konca zycia, opiekowal sie mna jak rodzina po operacji,polecam wszystkim z calego serca!!!!!

Niestety nie mam dobrej opinii o tym lekarzu, uszczypliwe uwagi na pierwszej wizycie mogłem jeszcze jakoś przełknąć, ale druga wizyta była prawdziwym horrorem. W trakcie zabiegu strasznie się śpieszył i wszystko wykonywał niedbale i chaotycznie. Nie polecam!!!

Wspaniały człowiek i lekarz takich jak On trzeba szukać. Bo w świecie w jakim żyjemy to jest rzadkość. Prawdziwy lekarz z o poświęceniem. Polecam Go wszystkim pacjętom.

poświęceniem. Polecam Go wszystkim pacjętom.

Jeżeli chirurg to zdecydowanie ten, polecam.

Jeżeli chirurg to zdecydowanie ten, polecam.

niestety nie spełnił moich oczekiwań, a mówił zupełnie co innego, nie polecam tego doktora

Chyba najbardziej kompetentny i chętny do pomagania pacjentowi lekarz jakiego spotkałem w życiu.